29.06.2022, meniny má
11. augusta 2021

Pracujte v logistickom centre a zabezpečte si zaujímavý plat. Spoločnosť Lidl ponúka Seredčanom viaceré pracovné príležitosti

Pracujte v logistickom centre a zabezpečte si zaujímavý plat. Spoločnosť Lidl ponúka Seredčanom viaceré pracovné príležitosti
Zdroj: Seredsity.sk/Lidl

Spoločnosť Lidl pozná azda každý z nás. Jej predajňu na Námestí slobody navštevujú tisíce Seredčanov, ktorí sa rozhodli nakupovať kvalitné produkty za výhodné ceny. Okrem nej však v našom meste nájdete aj logistické centrum, vďaka ktorému môže byť tovar v predajniach stále v dostatočnom množstve, čo najčerstvejší a za čo najlepšiu cenu.

Za každou úspešnou spoločnosťou však hľadajte skvelých zamestnancov, ktorých si Lidl nesmierne cení. Preto, ak sa aj vy momentálne obzeráte po novom zamestnaní, pracovné príležitosti v logistickom centre Lidl by vás mali určite zaujímať.

V prípade, že by vás niektorá z nich zaujala, neváhajte ich kontaktovať na ich oficiálnej stránke www.lidl.sk – sekcia kariéra, kde sa dozviete všetky ďalšie informácie o ponúkaných pracovných pozíciách. Tie sa vám zobrazia aj po kliknutí na tento odkaz.

A pamätajte, rozdiely medzi mužmi a ženami v Lidli nemajú miesto. Pri pracovných pozíciach, ktoré môžu vykonávať obe pohlavia je úplne jedno, či ste muž alebo žena. Všetci majú tie isté možnosti, štartovaciu pozíciu a mzdové podmienky.

reklama

Zdroj: Lidl

V tejto práci vám bude jednoducho dobre

Lidl patrí medzi najlepších zamestnávateľov už niekoľko rokov po sebe. Svedčí o tom aj fakt, že táto spoločnosť 5-krát po sebe zvíťazila v ankete Top Employer a už trikrát ho ľudia zvolili za Najzamestnávateľa roka.

Dokazuje to, že zamestnanci reťazca sú vo svojej práci veľmi spokojní, a to nielen vďaka pracovnému prostrediu či benefitom, ale aj vďaka štedrým platovým podmienkam, ktoré určite oceníte.

Lidl je na slovenskom trhu už 17 rokov. Momentálne sa hrdí centrálou v Bratislave, 151 predajňami po celom Slovensku a tromi logistickými centrami v Nemšovej, Prešove a v Seredi, kde už teraz pracuje okolo 300 zamestnancov na rôznych pracovných pozíciách.

Zdroj: Lidl

Logistické centrum v Seredi je naozaj jedinečné

Od otvorenia najväčšieho, najmodernejšieho a najekologickejšieho centra v priemyselnej zóne Sereď – Juh prešlo už päť rokov. Toto centrum otvorilo svoje brány konkrétne v roku 2016.

Pred niekoľkými mesiacmi sme vás informovali, že logistické centrum Lidl v Seredi rozšírilo svoje priestory o tisícky metrov štvorcových a celková investícia dosiahla neuveriteľných 13 miliónov eur.

Zaujímavosťou je, že logistické centrum v Seredi je unikátne v dvoch smeroch. Je najväčším skladom spoločnosti Lidl na Slovensku a stalo sa prvou budovou v našej krajine, ktorá získala najvyšší možný stupeň medzinárodne najvýznamnejšej ekologickej certifikácie.

Seredské centrum sa delí na dve hlavné časti: oddelenie skladovej a transportnej logistiky. V skladovej logistike sa nachádza úsek príjmu tovaru, suchého tovaru, chladeného tovaru, mrazeného tovaru či ovocia a zeleniny.

Do transportnej logistiky patrí vnútropodniková preprava či výdaj tovaru. Sklad ponúka viaceré pozície, medzi ktorými si každý nájde tú svoju. Nájdete tu administratívnych zamestnancov, skladníkov na rôznych úsekoch, vodičov vysokozdvižných vozíkov, dispečerov, zmenových vedúcich a mnohých iných.

Zdroj: Lidl

Zdroj: Lidl

Voľné pracovné pozície v logistickom centre v Seredi

Ak si do vyhľadávania na stránke www.lidl.sk – sekcia kariéra zadáte mesto Sereď, zobrazia sa vám aktuálne otvorené pracovné pozície. Líšia sa druhom pracovnej náplne a pri viacerých z nich je možnosť dohodnúť sa na kratšom úväzku.

Môžete si tak vybrať pracovnú dobu v prípade, že si z nejakého dôvodu nemôžete dovoliť prácu na plný úväzok. Alebo naopak, prácou v sklade si môžete prilepšiť popri plnom úväzku.

Do Lidlu som išla pracovať kvôli pracovnej dobe, ktorá mi veľmi vyhovuje, keďže som slobodná mamička. Najväčším benefitom pre mňa je flexibilná pracovná doba,“ popisuje prácu pre tento článok skladníčka Denisa.

Zdroj: Lidl

Lidl dlhodobo vyhlasuje, že zamestnanci sú pre neho na prvom mieste. A platy sú toho skutočne dôkazom. Spoločnosť Lidl obsadzuje momentálne v Seredi tieto pracovné pozície: Skladník/skladníčka chladeného tovaru, Zamestnanec/zamestnankyňa spracovania objednávok, Vodič/ka vysokozdvižného vozíka, Skladník ovocia a zeleniny, Kontrolór/ka kvality ovocia a zeleniny, Administrátor/ka spracovania objednávok a Zamestnanec odpadového hospodárstva.

Logistické centrum sa stále rozširuje, nakoľko sa zväčšuje aj počet predajní na Slovensku. Aj z tohto dôvodu potrebuje spoločnosť Lidl nájsť nových a šikovných zamestnancov.

Nás veľmi zaujala ponuka Skladníka ovocia a zeleniny, na ktorej si môžete zarobiť až 1 216 eur. 

„Čo sa týka počtu mužov a žien, je to pol na pol. Osobne mám za šéfa muža, máme však za šéfky aj ženy. Čo sa týka práce, rozdiely v nej nie sú a ani platovo.”  Radek, skladník v logistickom centre

Zdroj: kariera.lidl.sk.

Pracovné benefity a výhody práce v spoločnosti Lidl

Hoci sa častokrát pri výbere nového zamestnania zameriavame na plat, veľmi dôležité faktory, ktoré ovplyvnia vaše vnímanie danej pozície, sú aj pracovné benefity. Lidl ponúka istotu stabilnej práce a jej deklarovanú mzdu, ktorá bude prvé tri roky iba stúpať, čo budete mať garantované v pracovnej zmluve (platí pri práci na dobu neurčitú).

Pomer na dobu neurčitú oceníte hlavne pri žiadaní o hypotekárny úver, vďaka čomu sa vám zlepší osobný finančný rating. Samozrejmosťou je postupné zaškolenie, dlhodobé vzdelávanie a možnosť kariérneho rastu. 

Zaujímavosťou je Lidl benefitný portál v ročnej hodnote max 250 eur, z ktorého si vy vyberiete benefity z jednotlivých kategórii ako: Zdravie, Rodina, Kultúra, Výhodný nákup alebo Lidl Merch. Jednotlivé kategórie a konkrétny výber benefitov nájdete na stránke www.lidl.sk – sekcia kariéra.

Zdroj: Lidl

Ďalšími benefitmi sú napríklad príspevok na stravovanie v hodnote 4 €/deň, vitamínový balíček a darček k narodeninám a Vianociam, odmena za odporučenie kandidáta, občerstvenie na pracovisku, zľavy u partnerov či zaujímavé penzijné pripoistenie po 1 odpracovanom roku.

Lidl však toho ponúka oveľa viac a v prípade, že vás tento článok presvedčil o tom, že chcete prácu v Lidli vyskúšať, tak neváhajte a zareagujte na jednu z voľných pracovných pozícií. Všetky informácie o ďalšom postupe nájdete na stránke www.lidl.sk – sekcia kariéra alebo na tomto odkaze.

V Seredsity.sk sa budeme veľmi tešiť, ak sme vás týmto článkom dokázali nasmerovať k novému a obľúbenému zamestnaniu, ktoré vám zmení život k lepšiemu. Snažiť sa o to bude dlhoročný najlepší zamestnávateľ na Slovensku – spoločnosť Lidl.

Zdroj: Lidl

Zdroj: Lidl

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Lidl.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Lidl.
Zdieľať na Facebooku