05.12.2021, meniny má
12. novembra 2021

AKTUÁLNE: Obľúbený seredský podnik BALLS PUB končí. Svoju prevádzku v našom meste zatvorí na konci roka

AKTUÁLNE: Obľúbený seredský podnik BALLS PUB končí. Svoju prevádzku v našom meste zatvorí na konci roka
Zdroj: B BALLS PUB
reklama

Tento podnik v našom meste fungoval už niekoľko rokov a za ten čas si získal stovky verných zákazníkov. Naozaj mnoho Seredčanov navštevovalo toto miesto, ktoré ponúkalo hlavne priestor na zábavu a víkendový oddych pri pohári dobrého pivka a skvelého burgru či iného výborného jedla.

Ako vám mohol napovedať samotný názov Balls Pub, táto prevádzka bola športovo ladená. Nájdete v nej ešte stále nielen pekný športový interiér, ale vždy sú zapnuté aj športové prenosy rôznych zápasov.

Balls Pub bol azda prvým miestom v našom meste, kde ste si mohli dať spoločne s priateľmi vynikajúci burger. Momentálne podnik vedú ešte stále dve slečny, a to Darina Mrvová a Erika Csölleová, ktoré tak pokračujú v rodinnej gastro tradícii. Podnik bol obľúbený, preto správa o jeho zatváraní zasiahla aj nás a z celej situácie sme v redakcii úprimne smutní.

Koniec už tento rok

Bohužiaľ, sprevádzajú nás zvláštne a veľmi ťažké časy a podnik Balls Pub zatvárajú k 31. decembru tohto roka. Ako sa vyjadrili na sociálnej sieti Facebook, v tejto situácii je to podľa nich najlepšie rozhodnutie.

Aj keď Balls končí, majitelia prezradili, že o ich burgroch a cigánskych budeme ešte počuť. Atmosféru terasy a vnútra si ale môžeme ešte aspoň mesiac vychutnať.

„Ahojte priatelia. Po veľmi dlhom, dlhom rozmýšľaní sme sa rozhodli, že náš/váš ľúbený Ballsík k 31.12.2021 oficiálne zatvárame… Ešte raz, OOOBROVSKÁ VĎAKA KAŽDÉMU, ľúbime vás.“ Celé vyjadrenie z Facebooku nájdete nižšie.

Majiteľkám aj všetkým zamestnancom ďakujeme za skvelé jedlá, nápoje a vždy skvelú atmosféru. Budete nám v meste moc chýbať. Preto neváhajte a vychutnajte si posledné burgre, ktoré do konca roka pre vás stihnú pripraviť.

zdroj: FB BALLS PUB

zdroj: ballspub.sk

zdroj: B BALLS PUB

Zdroj: Balls Pub

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: B BALLS PUB
Zdieľať na Facebooku