15.01.2021, meniny má
29. decembra 2020

Bezobalový obchod odVÁŽTE si má otvorené len do konca roka. Pre zákazníkov zaviedli ešte väčšie finálne zľavy

Bezobalový obchod odVÁŽTE si má otvorené len do konca roka. Pre zákazníkov zaviedli ešte väčšie finálne zľavy
Zdroj: FB od VÁŽTE si
reklama

Minulý rok v lete sa otvorili brány obchodu, aký v našom meste doteraz nebol. Okrem skvelých lokálnych produktov tento obchod ponúkal aj úžasnú a potrebnú príležitosť pomôcť našej planéte.

Za celým projektom stoja manželia Luboš a Daniela Tóthoví. Sú to Dolnostredčania, ktorí sa s nadšením a s posolstvom rozhodli minulý rok aj takýmto spôsobom pomôcť životnému prostrediu práve v našom meste a okolí. Nič však netrvá večne a odVÁŽTE si končí. Informovali sme vás o tom ešte začiatkom decembra. Prvý bezobalový obchod končí už o pár dní a stále máte možnosť prísť si nakúpiť ešte vo väčších zľavách. 

„Priatelia, všetko má svoj začiatok aj koniec. Niekedy si koniec niečoho želáme a niekedy nie. Niekedy je naopak koniec iba racionálnym rozhodnutím ukončiť niečo, čo nefunguje podľa našich predstáv. A my sme sa s našim bezobalovým obchodom ocitli práve na takomto konci. Áno, momentálna situácia nám nedovoľuje fungovať tak, ako sme si pri otváraní obchodíku predstavovali,“ znel oznam na facebookovej stránke odVÁŽTE si.

Pomáhali tam, kde to bolo potrebné

Minulý rok nám títo veľmi milí majitelia v rozhovore prezradili, že sa už viac nechceli nečinne prizerať na aktuálnu situáciu. Rozhodli sa preto niečo urobiť, zamerali sa na lokálne produkty, naučili sa, ako postupovať a ako pomáhať. V tejto predajni sa konali častokrát aj rôzne zaujímavé workshopy, na ktorých ste sa mohli naučiť rôzne triky, vyrobiť rôzne produkty či sa naučiť piecť chlieb a pečivo.

Tým, že obchod netvoril takmer žiadny zbytočný odpad, pomáhal aj našej planéte, a tým aj budúcnosti. Pomáhali pravidelne a všade tam, kde bola pomoc potrebná. Momentálne však potrebujú pomôcť oni sami. A to znovu a ešte o kúsoček viac. 

Čo všetko môžete nakúpiť v zľave?

V predajni nájdete zvyšné kusy tovaru, ktorý je kvalitný, ale nie je predražený. Taktiež nájdete aj tovar pre ľudí, ktorí potrebujú upravenú stravu, napr. bezlepkové cestoviny, rastlinné mlieka, rastlinné jogurty z kokosového mlieka vyrábané na Slovensku.

Samozrejmá je aj drogéria. V obchode sa čapuje výhradne ekodrogéria – gély na pranie, aviváže, prostriedky na riad, do umývačky, sóda bikarbóna, kyselina citrónová či mydlové orechy. Môžete si kúpiť posledné kúsky ručne vyrábaných mydiel či šampónov.

Taktiež tam nájdete aj posledné kusy vychytávok do domácností, hlavne do kuchyne. Pomáhajme si navzájom, a preto teraz pomôžme tomuto úžasnému projektu vypredať ich posledné kusy.

Ešte väčšie finálne zľavy budú na vybraný tovar:

• oriešky,
• mrazom sušené ovocie,
• sušené ovocie,
• slovenské sypané čaje,
• koreniny – „maminčino koření“
• cestoviny,
• vločky,
• kaše,
• strukoviny,
• rôzny spotrebný tovar,
• čapovaná drogéria.
Opis fotky nie je k dispozícii.

Zdroj: FB od VÁŽTE si

Zdroj: FB od VÁŽTE si

Podporte odVážte si zdieľaním.

Zdroje: FB od VÁŽTE si
Zdieľať na Facebooku