24.09.2020, meniny má
reklama
3. augusta 2020

Dream Body v seredskej hale Relax buduje moderné miesto pre športovanie a zábavu. Takto to tu vyzerá po novom

Dream Body v seredskej hale Relax buduje moderné miesto pre športovanie a zábavu. Takto to tu vyzerá po novom
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Dovolenkové obdobie je v plnom prúde a okrem zaslúženého oddychu si azda každý z nás dopraje aj niečo dobré pod zub. Ak ste aj vy počas letných mesiacov pribrali nejaké to kilečko, ktorého sa chcete zbaviť alebo sa len chcete pravidelne udržiavať v kondícii, máme pre vás tip, kde to môžete hravo zvládnuť.

Reč je o centre Dream Body v Seredi, ktoré vám ponúka hneď niekoľko možností, ako si poradiť s nadbytočnými kilami hravými, no účinnými spôsobmi. Vyskúšať si ich môžete v nových priestoroch v športovej hale Relax, ktorú nájdete na Mlynárskej ulici v Seredi.

Okrem nových typov tréningov tu nájdete aj plno ďalších noviniek, ktoré sa vám určite budú páčiť. My musíme napísať, že veľkou zmenou prešlo hlavne druhé poschodie, ktoré je zamerané na silové tréningy. Momentálne vyzerá naozaj skvele a musí tam byť radosť trénovať s vaším osobným trénerom.

Drem Body sa stará aj o váš pitný režim a nájdete tu širokú ponuku nealkoholických osviežujúcich nápojov, ako aj nápoje podporujúce športovú aktivitu či regeneráciu.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Najdôležitejšia je radosť z tréningov

V rámci všetkých skupinových tréningov (10 – 15 ľudí) sa v Dream Body snažia spojiť zábavu a nadšenie z pohybu s poriadnou drinou, ktorá prináša želané účinky v podobe zmeny vašej postavy.

Ak práve nie ste typ, ktorý má rád ťažké závažia a činky, nevadí. V rámci služieb Dream body máte na výber hneď niekoľko druhov tréningov, stačí si len vybrať ten najvhodnejší. Nižšie v článku vám predstavíme všetky tipy tréningov, ktoré vám v Dream body poskytujú.

Na začiatku ešte dodáme, že v tomto centre si môžete uplatniť aj Multisport kartu, ktorú poskytujú niektorí zamestnávatelia ako pracovný benefit.

Zdroj: seredsity.sk

Na jednotlivé tréningy sa dá najľahšie prihlásiť elektronicky a kontaktovať ich môžete na sociálnych sieťach na Facebooku alebo Instagrame, pričom stačí napísať iba čas a typ tréningu, na ktorý chcete ísť.

Ak však radšej cvičíte sami, nie je problém si zacvičiť aj osamote. Stačí sa len zapísať na presný čas a váš tréning môže začať. Halu si môžete rezervovať aj ako partia nadšencov, či už ide o futbal, squash, stolný tenis, nohejbal alebo box.

Športovú halu Relax si však môžete po novom rezervovať aj na väčšie športové udalosti či turnaje a ak máte problém zohnať dostatočne veľký priestor na rodinné oslavy, pokojne môžete rezervovať halu aj s novou terasou, kde vám nebude chýbať absolútne nič.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Výber tréningu je iba na vás. Zvoľte si ten, ktorý budete milovať

Fitbox (novinka)

Fitbox je aeróbne zábavné cvičenie vhodné pre všetkých nadšencov pohybu rôznych vekových kategórií. Prekvapivo rýchlo si zlepšíte kondičku a ženy ho môžu zaradiť aj namiesto posilňovacieho tréningu, pretože skvelo formuje postavu.

Počas tréningu sa naučíte základy z boxerskej techniky a pri tom účinne spaľujete tuk. Po náročnom dni dokáže odbúrať stres a cítite sa po ňom silnejšie a sebavedomejšie.

V pomerne krátkom čase precvičíte všetky svalové skupiny a tvarujete ním problémové partie ako bruško a zadok. Výhodou oproti iným bojovým cvičeniam je to, že ide o bezkontaktný šport, a teda dámy sa nemusia báť nechcených modrín.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Pilates (novinka)

Pilatesové cviky aktivizujú hlboký (stabilizačný) svalový systém, čím odstraňujú svalovú nerovnováhu, zmierňujú bolesti chrbtice a kĺbov a kladú dôraz na správne držanie tela.

Táto metóda koordinuje dýchanie s pohybmi, zlepšuje rovnováhu a flexibilitu, spevňuje oslabené a zároveň naťahuje skrátené svaly, zlepšuje kondíciu, ukľudní myseľ, a tým, samozrejme, zmierňuje stres.

Naviac zdokonalí a spevní chúlostivé partie strednej časti tela, zbaví vás tukových vankúšikov, pomôže k dlhým, štíhlym končatinám, zlepší držanie tela a naučí vás správnemu dýchaniu.

Gymstick cvičenia

Nezvyčajná koncepcia Gymstick cvičení bola vynájdená vo Fínsku spoločnosťou Gymstick International Oy. Tá následne vyvinula metódu kondičných tréningov, ktorá ponúka nadšencom fitness jednoduchý a efektívny spôsob, ako si vychutnať zdravý a aktívny životný štýl. Práve túto formu cvičenia si môžete skúsiť v Dream body v Seredi.

Salsation

Salsation je fitness program, ktorý transformuje funkčný tréning do inovatívnych tanečných pohybov, ktoré si ihneď zamilujete. Každá hodina je nenáročná na zvládnutie tanečných krokov, zábavná a súčasne funkčná pre vaše telo.

Choreografie sú zostrojené špeciálnym spôsobom, ktorý umožňuje skryť tréning do zábavy tak, aby mali cvičiaci pocit, že iba tancujú. Cvičenie je zábavné, plné vyjadrovania pocitov z hudby a tanca. Je určené pre všetkých bez rozdielu veku a ponúka cestu, ako zlepšiť mobilitu svojho tela a vitalitu.

Cvičenia pre budúce mamičky

Čakáte bábätko, no pohyb a šport vám jednoducho prirástli k srdcu? Robte ďalej, čo vás baví a určite neprestávajte. Nesnažte sa však prekonávať hranice výkonu a nezačínajte ani s novými pohybovo či silovo náročnými športmi, na ktoré telo doteraz nebolo zvyknuté.

Ideálne bude, ak trochu zvoľnite. Rozhodne sa ale nemusíte prestať hýbať hneď, ako zistíte, že čakáte bábätko. Ak má tehotenstvo normálny priebeh, športovanie je v rozumnej miere bezpečné.

V Dream body Sereď myslia aj na tehuľky zo Serede a spoločne s profesionálnou trénerkou a pôrodnou asistentkou si pre vás pripravili sériu tréningov, vďaka ktorým sa udržíte v kondícii a sú bezpečné pre vaše bábätko aj pre vás.

Bodyforming

Bodyforming je špecifický druh aeróbneho cvičenia, ktoré pozitívne ovplyvňuje srdcovo-cievny systém, oporno-pohybový aparát organizmu a je ideálny na tvarovanie a formovanie postavy.

Cvičenie je zamerané nielen na chudnutie a získanie kondície, ale i na dôkladné precvičenie tela, spevnenie svalstva a tvarovanie problematických častí tela. Pri cvičení bodyforming sa využíva na posilnenie vlastná váha tela, poprípade sa používajú rôzne posilňovacie pomôcky.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

 

Zbavte sa stresu a oddýchnite si

Po dobrom tréningu vám určite dobre padne aj chvíľka oddychu s vašimi tréningovými priateľmi na novej a príjemnej terase. Nie je totiž nič lepšie ako si na pár minút oddýchnuť a užiť si miesto v príjemnom chládku pri dobrej kávičke alebo chladenom nápoji.

Dream Body – Hala Relax sa vám snaží poskytnuť tej najvyšší komfort, ktorý pri tréningoch vyžadujete, a to nielen z pohľadu profesionality samotných trénerov, ale aj priestorov a ponúkaných služieb.

V prípade, že aj vy si hľadáte nové miesto, kde niekoľko dní do týždňa úplne vypnete od okolitého sveta, tak vám služby v Dream Body určite odporúčame.

Nové priestory v športovej hale Relax vám poskytujú hneď niekoľko výhod, ktoré sa oplatí využiť. V prípade, že by ste sa už dnes rozhodli pre seba niečo spraviť, neváhajte ich kontaktovať na ich Facebooku alebo Instagrame.

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Zdroj: seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Dream Body.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Dream Body.
Zdieľať na Facebooku