23.07.2024, meniny má
9. apríla 2024

Dva koncerty, rôzne hudobné štýly. V dome kultúry budú v máji znieť úžasné hlasy výnimočných spevákov

Dva koncerty, rôzne hudobné štýly. V dome kultúry budú v máji znieť úžasné hlasy výnimočných spevákov
Zdroj: IG Mária Čírová/fragile.sk/eamonnmccormack.net
reklama

Milovníci kultúry v Seredi sa v nasledujúcom mesiaci majú rozhodne na čo tešiť. Do nášho mesta zavíta zábava v podobe skvelej hudby. Ak ste si už začali do kalendára značiť program na budúci mesiac, možno doňho pribudne aj nejaký koncert.

V máji rozoznejú dom kultúry hneď dva úžasné koncerty. Ktoré sú to a dajú sa ešte kúpiť lístky? Prečítajte si nižšie.

Fragile & Mária Čírová

Každý koncert skupiny FRAGILE je oslavou ľudského hlasu, ale aj ukážkou toho, čo všetko je sa s ním dá dokázať. Tento ich koncert bude špeciálny s Máriou Čírovou. Pripravte sa na večer plný nádherných piesní v originálnom prevedení špičkových interprétov, ktorých spojenie bude zaručeným zážitkom pre všetkých fajnšmekrov.

Svetové hity v a cappella úprave skupiny FRAGILE a najväčšie hity Márie Čírovej. Toto spojenie je zárukou nezabudnuteľného večera v znamení hudobného luxusu.

reklama

Kto by náhodou ešte rozmýšľal, tak FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z výrazných speváckych osobností, ktoré bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, interpretujú známe svetové hity. Koncerty skupiny FRAGILE sú plné nielen výbornej hudby, ale aj podmanivého humoru, vďaka čomu zažijete neopakovateľný večer plný skvelej zábavy.

Skupina FRAGILE vznikla v roku 2004 a jej vedúcim a zakladateľom je dirigent, aranžér a skladateľ Braňo Kostka. Skupinu tvoria: Braňo Kostka, Soňa Norisová, Jana Golis, Svetlana Rymarenko, Anabela Mollová, Karolína Majerníková, Daniela Tomešová, Slavo Košecký, Peter Lacho, Martin Madej, Martin Klempár, Jozef Hečko.

Koncert sa uskutoční v nedeľu 5. mája 2024 o 17.00 hod. Viac ako polovica vstupeniek naň je už predaná, takže v prípade záujmu radšej dlho neváhajte. Lístky v hodnote 29 eur si môžete zakúpiť na tomto odkaze.

koncerty

Zdroj: domkultury.sered.sk

Eamonn McCormack

Írsky blues-rockový gitarista a spevák Eamonn McCormack vyrazil na svoje doteraz najväčšie európske turné, ktoré zahŕňa 30 krajín Európy. Jeho jediný koncert na Slovensku bude práve u nás v Seredi a to už čoskoro. V sobotu 11. mája 2024 o 19.00 hod. v DKaffe táto trojčlenná skupina zahrá skvelé rockové piesne.

Eamonn je skutočný umelec a majster svojho remesla, ktorý vždy vystupuje s úprimnou vášňou, ktorá je synonymom skutočných írskych hudobných legiend. Počas celého turné sa tiež natáča dokumentárny film, ktorý zachytáva celý priebeh ako aj zákulisie koncertov.

Cena vstupeniek je v predpredaji na tomto odkaze alebo v pokladni Kina Nova v sume 13 eur. Na mieste v deň konania koncertu si za lístok zaplatíme 17 eur.

Zdroj: domkultury.sered.sk

Zdroje: domkultury.sered.sk, eamonnmccormack.net
Zdieľať na Facebooku