24.11.2020, meniny má
21. októbra 2020

Kde v Seredi nájdete obľúbené pobočky Zásielkovne a ďalších doručovacích spoločností? Skúsili ste už aj AlzaBox?

Kde v Seredi nájdete obľúbené pobočky Zásielkovne a ďalších doručovacích spoločností? Skúsili ste už aj AlzaBox?
Zdroj: zasielkovna.sk
reklama

„Viete, ako sa volá domáce väzenie pre dospelých? Kuriér vám prinesie zásielku v čase od 8.00 hod. do 18.00 hod.“ Všetci to poznáme. Je skvelé môcť si objednať všetko, po čom nám srdce baží, z pohodlia domova cez internet, ale potom to čakanie na kuriéra a dohadovanie sa o doručení. Našťastie je dnes už viacero možností, ako si môžeme vyzdvihnúť svoju zásielku bez toho, aby sme si v práci museli vziať dovolenku.

Zásielkovňa rozšírila pobočky

Začiatkom roka sme vás informovali o štyroch pobočkách Zásielkovne v našom meste. Odvtedy pribudli ďalšie dve a po jednej pobočke aj v Dolnej Strede, Pate a v Šoporni. Výhodou Zásielkovne je to, že vy si zvolíte, kedy si pôjdete svoju objednávku vyzdvihnúť.

Otváracie hodiny daného výdajného miesta si nájdete priamo na webovej stránke Zásielkovne alebo si ich zistíte počas prechádzky po meste. Okrem toho je cena za doručenie nižšia ako pri kuriéroch či Slovenskej pošte.

Mať vo svojej prevádzke výdajne miesto Zásielkovne je obrovské plus aj pre obchodníkov. Z každej doručenej zásielky, pre ktorú si zákazník príde, dostanú totiž menšiu províziu. Okrem toho im takáto služba zabezpečí aj vyšší prílev miestnych obyvateľov, ktorý si svoj balík objednali priamo na ich prevádzku. Výdajným miestom sa môže stať ktorákoľvek prevádzka v našom meste, ktorá má riadne otváracie hodiny a zodpovedného vedúceho.

Zásielkovňa má na Slovensku už 1 038 výdajných miest a celkovo ich má 5 352. Spolupracuje s viac ako 28 000 e-shopmi, takže má naozaj široké pokrytie a svoju zásielku môžete sledovať aj online na ich stránke.

Pobočky Zásielkovne v Seredi a okolí

Výdajne miesta Zásielkovne nájdete v Seredi v týchto prevádzkach:

  • Farmárske špeciality (Námestie slobody 47),
  • Fitness Šipka (Dionýza Štúra 759/35),
  • Azetko, s.r.o. (M. R. Štefánika 4393/29 – B1),
  • Jeja (Pekárska 10),
  • Farby laky Polur (Podzámska 4290/91)
  • Potraviny Marian Pápay (Športová 2788/45).

Zdroj: zasielkovna.sk

Ďalšie pobočky v okolí môžete navštíviť v Dolnej Strede v prevádzke Hecht & Garážové štúdio (Jána Majku 683), v Šoporni v predajni Proki (Šalská 847) a v Pate v Záhradkárskych a chovateľských potrebách (Párovská 3).

Pobočky iných doručovacích spoločností

Určite ste zaregistrovali, že pri Lidli a pri Kauflande vyrástli zaujímavé konštrukcie so schránkami. O AlzaBoxe, ktorý je umiestnený pri seredskom Kauflande, sme vás informovali v tomto článku.

Pri Lidli umiestnila svoj BalíkoBOX Slovenská pošta. Tieto dva „-boxy“ ušetria čas najmä tým zákazníkom, ktorí nestíhajú otváracie hodiny pobočiek Zásielkovne či Slovenskej pošty, nakoľko sú prístupné 24/7. K svojej zásielke sa tak dostanete kedykoľvek a na jej vyzdvihnutie vám stačí prístupový kód.

Na podobnom princípe ako Zásielkovňa fungujú aj výdajné miesta doručovacích spoločností GLS a DPD. Pobočky DPD nájdete v Seredi v obchode ELUX Predajňa svietidiel na ulici A. Hlinku 3058/12 a v Papiernictve KIZZE na Perlovke (Vinárska 4450/2B). V papiernictve KIZZE má svoje výdajné miesto aj spoločnosť GLS a jej druhú pobočku nájdete v predajni Mobilné príslušenstvo Be&Ka na Parkovej ulici 8.

Blížia sa Vianoce a s nimi spojené nekonečné nákupy vianočných darčekov pre každého člena rodiny. Prečo nevyužiť všetky vyššie uvedené možnosti a uľahčiť si tak ich doručenie?

Zdroj: alza.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: zasielkovna.sk, alza.sk, posta.sk, dpd.com, baliky.sk, gls-group.eu
Zdieľať na Facebooku