20.06.2024, meniny má

Kto je novým sponzorom klubu ŠKF Sereď a na akom štadióne bude klub hrať? Informácie, ktoré by ste pred ich prvým zápasom mali vedieť

21. júla 2018
21. júla 2018

Kto je novým sponzorom klubu ŠKF Sereď a na akom štadióne bude klub hrať? Informácie, ktoré by ste pred ich prvým zápasom mali vedieť

reklama

ŠKF Sereď dnes odohrá svoj prvý zápas vo Fortuna Lige a hneď proti silnému domácemu tímu MFK Ružomberok o 19:00. Ak sa nechystáte vycestovať priamo do Ružomberka, zápas si môžete pozrieť naživo v Šport klube. Klubu ŠKF Sereď sa za pár mesiacov podarilo splniť všetky podmienky, ktoré vyžaduje Slovenský futbalový zväz a taktiež bolo rozhodnuté, kde budú hrať svoje domáce zápasy.

Kde bude hrať ŠKF Sereď svoje domáce zápasy?

Seredský klub pristúpil na podmienky Spartaku Myjava a svoje domáce zápasy odohrajú na ich štadióne. Ako sa vyjadril aj generálny manažér ŠKF Sereď Dušan Heriban pre noviny MY, s Trnavou sa nedohodli a Nitra ešte nemá dokončený štadión. Senec nespĺňa kritéria SFZ. V ústrety im vyšla Myjava, ktorá ochotne pristúpila na podmienky. Pre fanúšikov je dobrou správou čoskoré dokončenie štadióna v Nitre, čo umožní aj domáce zápasy v tomto blízkom meste.

Autor: sedasport.com

Myjava je od Serede vzdialená 74 kilometrov a za ideálnych cestných podmienok by ste tam mali byť do hodiny jazdy autom.

reklama

Až na pár zmien, káder tímu zostáva rovnaký a základ mužstva budú tvoriť hráči, ktorí vybojovali postup do Fortuna ligy. Mužstvo opustili Ružinský (Slovan), Mihálik (Trnava), Laura (L. Mikuláš), Popin (Nitra).

Finálna zostava mužstva a realizačného tímu

Brankári: David Samuel Nwolokor, Pavol Penksa

Obrancovia: Tidiane Djiby Ba, Ľubomír Michalík, Martin Mečiar (kapitán mužstva), Matej Loduha, Jozef Menich, Tomáš Hučko, Bankole Adekuoroye

Stredopoliari: Filip Pankaričan, Denis Ventúra, Rudolf Bilas, Dávid Baša, Nikola Gatarič, Róbert Richnák, Aldo Omar Baéz

Útočníci: Adam Morong, Ľubomír Ulrich, Vahagn Militosjan, Denis Bosý

Prezident klubu: Róbert Stareček

Generálny manažér: Dušan Heriban

Športový riaditeľ: Roman Čavojský

Tréner: Michal Gašparík

Asistent trénera: Marián Šarmír

Tréner brankárov: Sameh Sabry Abdallah Nawar

Maséri: Libor Chrenko a Matej Chrenko

Vedúci mužstva: Peter Farkaš

Novým generálnym partnerom klubu je očná klinika iClinic

iClinic patrí medzi spičku popredných kliník zameraných na odstránenie alebo korekciu dioptrií a liečbu iných ochorení oka. S profesionálnou laserovou chirurgiou oka majú dlhoročné skúsenosti, operácie excimerovým laserom na Slovensku vykonávajú od roku 2007. Očné kliniky sú vybavené tými najmodernejšími prístrojmi, ktoré v súčasnosti medicína ponúka. Náš klub nie je prvým, koho iClinic sponzoruje.

Určite poznáte hokejový klub HC ’05 iClinic Banská Bystrica, kde je taktiež generálnym partnerom. V prípade, že premýšlate nad operáciou očí, viac informácií zistíte na tomto odkaze.

Autor: Lukáš Klčo

Autor: Lukáš Klčo

Hráčom a celému realizačnému tímu prajeme veľa úspechov a hlavne úspešný štart do novej sezóny. Dúfame, že z Ružomberka si prinesú prvé historické body vo Fortuna lige.

Zdieľať na Facebooku