26.09.2020, meniny má
reklama
11. februára 2020

Kúpeľňové štúdio inCeram v Seredi vám pomôže s návrhom modernej kúpeľne podľa vašich predstáv. Tieto vyzerajú naozaj fantasticky

Kúpeľňové štúdio inCeram v Seredi vám pomôže s návrhom modernej kúpeľne podľa vašich predstáv. Tieto vyzerajú naozaj fantasticky
Zdroj: seredsity.sk

Kúpeľňa by mala byť miestom, kde sa budete cítiť dobre a pohodlne. Kde máte dostatok miesta vďaka jej funkčnosti a vhodne zvolenému vybaveniu. V neposlednom rade sú pri kúpeľni žiaduce čisté línie a jej ľahká údržba. Preto by ste sa nemali báť zainvestovať a zveriť návrh svojej vysnívanej kúpeľne do rúk skutočným odborníkom.

Všetky vyššie spomenutými atribúty vám pomôže naplniť kúpeľnové štúdio inCeram. Nájdete ho v Seredi na ulici Vonkajší rad 4386, teda v blízkosti atletickej dráhy ZŠ Juraja Fándlyho. My sme sa tam išli pozrieť, aby sme vám mohli sprostredkovať ich služby a sortiment, ktorý vo svojom štúdiu ponúkajú. Ak teda zariaďujete alebo rekonštruujete kúpeľňu a potrebujete s ňou pomocť, tak určite čítajte ďalej.

Základom sú kvalitné produkty a profesionálne služby

Samotná predajňa nás prekvapila veľkým výberom rôznych produktov. Vybrať si môžete obklady a dlažby nielen do kúpeľne, ale i do obývacej izby, kuchyne alebo na terasu. V kúpeľňovom štúdiu inCeram vám totiž okrem kompletného kúpeľňového vybavenia ponúkajú tiež širokú škálu plávajúcich podláh a dlažieb s imitáciou dreva od renomovaných výrobcov. Pod jednou strechou si tak viete zariadiť nielen kúpeľňu, ale zároveň aj všetky podlahy v byte či dome.

Skvelou výhodou tohto kúpelňového štúdia je, že ponúkajú aj dovoz materiálu. To, že sú priamy dovozcovia sortimentu im umožňuje mať výhodnejšie ceny ako konkurencia. Štúdio inCeram prevažne ponúka dlažby talianskych a španielskych výrobcov.

Štúdiom nás previedol jeho vedúci pán Branislav Čirke, ktorý nám povedal aj viac o ich službách. Medzi ne patrí v prvom rade odborné poradenstvo. To znamená, že si s vami prejdú všetky vaše predstavy a návrhy. Vďaka individuálnemu prístupu vedia pracovať s naozaj rozličnými predstavami, nakoľko každému sa páči niečo iné.

Zdroj: Seredsity.sk

Tomu samozrejme zodpovedá aj individuálna tvorba cenových ponúk. Vďaka 3D vizualizáciám dostanú vaše predstavy reálnu podobu, ktorá vám pomôže s ďalšími úpravami alebo potvrdí váš návrh. Takýto 3D návrh je skvelá vec, uvidíte v ňom pôsobenie jednotlivých prvkov v priestore, rôzne detaily a prípadné nedostatky, ktoré sa v tejto fáze dajú rýchlo a jednoducho zmeniť a upraviť.

Veľkou výhodou je, že stretnutie v štúdiu inCeram si môžete dopredu naplánovať a všetko vybavíte naozaj hladko a bez zbytočného stresovania. Taktiež oceňujeme detský kútik, kde sa počas konzultácie môžu vaše detičky príjemne zabávať.

Ak chcete nabrať inšpiráciu, určite odporúčame ich blog, ktorý nájdete na tomto odkaze, alebo sledujte kúpeľnové štúdio inCeram na Facebooku. Ak by ste im chceli po prečítaní tohto článku rovno zavolať a objednať si stretnutie, môžete tak urobiť na čísle 031/789 75 38 alebo poslať email na adresu studio.sered@inceram.sk alebo vizualizacie.sered@inceram.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Nádherné kúpeľne a široký výber sortimentu

Kúpeľňové štúdio inCeram tvoria dve poschodia. Na prízemí nájdete bohatý výber dlažieb, obkladov a podláh. Tu si môžete pozrieť a „ochytať“ všetok sortiment, nakoľko práve povrch materiálov býva častokrát tým rozhodujúcim faktorom.

Ďalšie fotky v článku vám dokážu, že naozaj máte z čoho vyberať. Pokojne si na návštevu štúdia vyhraďte aj viac času, lebo určite budete chcieť vidieť všetko. Na ich web stránke si môžete celé štúdio inCeram prehliadnuť aj virtuálne a zároveň spoznáte ľudí, ktorí vám budú navrhovať vašu vysnívanú kúpeľňu.

Druhé poschodie tohto štúdia je celé venované ukážkam zostavených kúpeľní, ktoré vyzerajú naozaj veľmi pekne a spĺňajú všetky atribúty moderných a trendových kúpeľní. V inCeram je inšpirácia zaručená, veď pozrite sa na ne sami.

Okrem nich vás očarí aj široký výber sprchových a kúpeľňových batérií, ktoré pochádzajú od renomovaných značiek zaručujúcich dlhotrvajúcu kvalitu a spoľahlivosť.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Nebojte sa, zverte vašu kúpeľňu do rúk profesionálom

Keď sa prerába kúpeľňa, vyžaduje to spoluprácu viacerých odborných majstrov od elektrikára, inštalatéra až po obkladača. Pokiaľ si práce organizujete vo vlastnej réžii a majstrov zháňate jednotlivo, úplne stačí, že na poslednú chvíľu zruší termín jeden z nich a vy môžete s nedokončenou kúpeľňou stráviť aj niekoľko dní či týždňov. Oplatí sa preto uprednostniť zohratý tím, ako je napríklad ten v kúpeľňovom štúdiu inCeram.

Odborný a skúsený personál dokáže byť nápomocný aj pri takýchto špecifických problémoch. Kvalifikované odpovede vás rýchlejšie posunú vpred pri premýšľaní o výslednej a vysnívanej podobe kúpeľne.

Poradenstvo oceníte aj vtedy, ak plánujete investovať do sanity či technológií, ktoré nie sú až tak bežné, ako sú stojanové vaňové batérie, podomietkové rozvody k sprche či toalete alebo odtokové žľaby v rovine podlahy. Aj preto vám odporúčame túto prevádzku, ktorá vás určite nesklame.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Tento článok vznikol v spolupráci s kúpeľňovým štúdiom inCeram.

Zdroje: inceram.sk
Zdieľať na Facebooku