27.07.2021, meniny má
25. mája 2020

Lukáš Eliáš svojho súpera jednoznačne prevalcoval! Pozrite si jeho fantastické víťazstvo v Oktagone

Lukáš Eliáš svojho súpera jednoznačne prevalcoval! Pozrite si jeho fantastické víťazstvo v Oktagone
Zdroj: oktagonmma.cz
reklama

Oktagon Underground má za sebou ďalší úspešný turnaj a my sa z výsledkov môžeme iba tešiť. Dolnostredčan Lukáš Eliáš si na svoje konto pripísal prvé profesionálne víťazstvo a postúpil do ďalšieho kola tohto náročného turnaja.

V prvom kole dokázal poraziť mimoriadne skúseného slovenského thaiboxera Adriana Bartla, ktorý má na svojom konte viac ako 60 víťazstiev. Ani to mu však nepomohlo, aby dokázal Lukáša poraziť.

Bojovník z Dolnej Stredy predviedol jeden z najlepších výkonov večera a svojho súpera doslova hádzal ako handru. Proti typickému thaiboxerskému štýlu predviedol neskutočnú silu, ktorú dokazoval pri každom „takedowne“ súpera (hodenie súpera o zem, pozn. red.)

Tento štýl boja mu priniesol jednoznačné víťazstvo na body. Okrem silového predstavenia nám ukázal aj veľký zápasnícky intelekt a svojho súpera nepustil počas celého zápasu ani raz „k slovu“ a k tomu všetkému ho dokonca jedným úderom poslal k zemi.

V ďalšom kole nastúpi proti najväčšiemu favoritovi

V ďalšom kole turnaja Oktagon Underground by sa mal predstaviť o dva týždne, kedy nastúpi proti najväčšiemu favoritovi celého turnaja, ktorým je Samuel „Pirát“ Krištofič. Toto meno fanúšikom MMA nemusíme predstavovať, nakoľko ide o jedného z najznámejších bojovníkov uplynulých rokov. Pozornosť na seba pútal nielen fantastickými výkonmi, ale aj kontroverzným správaním, ktoré nie všetkým mohlo byť sympatické.

No aj o tomto je svet MMA, kde buď divákov zaujmete, alebo na vás zabudnú. Lukáš tak má pred sebou obrovskú skúšku, v ktorej mu budeme držať palce. Nikto nie je neporaziteľný a aj v tomto prípade sa dá vyhrať. O všetkom sa však rozhodne v klietke.

Teraz si však vychutnajte víťazstvo Lukáša Eliáša, ktorý dokázal vo všetkých troch kolách dominovať a príjemne prekvapil aj majiteľa a promotéra Oktagonu Ondreja Novotného, ktorý ho pochválil hlavne za výbornú fyzickú pripravenosť.

Podporte článok vaším zdieľaním

Zdieľať na Facebooku