25.09.2021, meniny má
23. júla 2021

Na Poliklinike ProCare Sereď sa už budete môcť zaočkovať aj bez objednania. Stačí prísť a počkať si v rade

Na Poliklinike ProCare Sereď sa už budete môcť zaočkovať aj bez objednania. Stačí prísť a počkať si v rade
Zdroj: camit.sk/seredsity.sk
reklama

Pokiaľ ste sa rozhodli nechať zaočkovať proti ochoreniu COVID-19 v Seredi, už nebudete musieť čakať na žiadnom zozname. Mestská poliklinika začína poskytovať očkovanie aj bez objednávania. Vakcinácia je momentálne prístupná pre všetkých občanov od vekovej hranice 18 rokov.

Najbližšie vakcinačné centrá sú v mestách Galanta alebo Trnava. Na seredskej poliklinike sa očkuje vakcínou Moderna. Informáciu priniesla referentka pre komunikáciu mesta a zelených projektov Ing. Zuzana Slahučková pre Seredské novinky.

Čo je potrebné si priniesť?

Stačí prísť v ktorýkoľvek deň od pondelka do piatku a postaviť sa do radu v čase od 7.15 do 12.00 hod. a od 12.30 do 14.30 hod.

Vakcinačné centrum na mestskej poliklinike nájdete na prvom poschodí. Po vstupe cez hlavný vchod choďte smerom doprava. Miesto by ste mali nájsť bez problémov, keďže je neprehliadnuteľne označené.

Na očkovanie je potrebné priniesť si vlastný občiansky preukaz a platnú kartičku poistenca. Pozvánka na druhú dávku vakcíny vám príde do 28 až 40 dní od prvej dávky telefonicky alebo mailom.

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: Ing. Zuzana Slahučková, seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku