11.08.2020, meniny má
reklama
28. novembra 2019

Na zlé stavy chodníkov v Seredi začal upozorňovať aj profil na Instagrame

Na zlé stavy chodníkov v Seredi začal upozorňovať aj profil na Instagrame
Zdroj: IG @seredske_povrchy
reklama

Aj takto sa dá upriamiť pozornosť na nedostatky v našom meste. Na sociálnej sieti Instagram sa objavil profil, v ktorom sa zverejňujú fotografie povrchov zo seredských ulíc upozorňujúce na ich zlý stav a kvalitu.

Zaregistrovali sme, že nespokojnosť so stavom chodníkov sa častokrát objavuje aj v komentároch pod našimi príspevkami. Vyústilo to do takej miery, že sa jeden z obyvateľov rozhodol založiť profil na Instagrame s názvom @seredske_povrchy, ktorý má aktuálne 81 sledovateľov. Pod fotografiami kladie otázky, navrhuje nevyužité plochy KC PRIESTORU a označuje profil predsedu Trnavského samosprávneho kraja Jozefa Viskupiča so slovami „aha, takto sa hospodári v jednom z miest v kraji“.

Z chodníkov sa stávajú prekážkové dráhy

Veľkým problémom v Seredi sú nielen cesty, ale aj chodníky. Popraskané, s výtlkmi a dierami, v ktorých sa počas dažďov zdržuje voda. Chýbajúci bezbariérový prístup či nekvalitná rekonštrukcia, ktorá si v niektorých prípadoch vyžaduje reklamáciu. To všetko obmedzuje chodcov a hlavne mamičky s kočíkmi či imobilných občanov, ktorí častokrát musia chodníky obchádzať cez cestu, cez zeleň alebo pomedzi autá.

Stav chodníkov si rozhodne Seredčania predstavujú inak. Veríme, že predstavitelia mesta nebudú tieto podnety ignorovať a urobia všetko pre to, aby mohli občania po meste kráčať a jazdiť bez obmedzenia.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku