02.10.2023, meniny má
18. augusta 2023

Naše mesto má šancu vyhrať K Park s lezeckou stenou, ping-pongom, workoutom či skate prvkami. Hlasovať môžete každý deň

Naše mesto má šancu vyhrať K Park s lezeckou stenou, ping-pongom, workoutom či skate prvkami. Hlasovať môžete každý deň
Zdroj: Seredské novinky
reklama

Naše mesto sa zapojilo do skvelého projektu od spoločnosti Kaufland Slovensko. Cieľom tohto projektu a súťaže je priniesť do miest priestor pre relax a šport a nezameniteľný pobyt na čerstvom vzduchu. Toto všetko budete mať možnosť zažiť v K Parku.

K Parkov bude niekoľko a spoločnosť Kaufland Slovensko ich chce budovať vo viacerých mestách našej krajiny. Informácie priniesla Iveta Tóthová pre Seredské novinky.

Čo je K Park?

Ako píše oficiálny vyhlasovateľ súťaže Kaufland, každý deň máte v Kauflande šancu objavovať kvalitné a najmä čerstvé potraviny. Nášmu zdraviu však okrem potravín prospieva aj pohyb na čerstvom vzduchu.

A tak vznikla myšlienka projektu K Park. Spoločnosť Kaufland sa rozhodla dať mestám a mestským častiam možnosť zúčastniť sa na projekte, v ktorom môžu získať nový športovo-oddychový areál K Park. Tak môžu dopriať svojim obyvateľom miesto na relax a pobyt na čerstvom vzduchu.

reklama

V parku sa budú nachádzať tieto športové prvky a doplnky:

  • skate prvky,
  • streetball,
  • ping-pong,
  • workoutová konštrukcia,
  • lezecká stena,
  • oddychové sedenie,
  • stojan na bicykle,
  • odpadkové koše,
  • zeleň.

Zdroj: Seredské novinky

Kedy a ako hlasovať?

Obyvatelia Serede môžu od štvrtka 17.8.2023 súťažiť o športovo oddychový areál Kaufland Park a získať pre svoje mesto jeden zo 7 športovísk, ktoré zrealizuje spoločnosť Kaufland na svoje náklady. Do projektu športovo-oddychového areálu K Park sa mohli zapojiť všetky slovenské mestá, v ktorých sa nachádza predajňa Kaufland.

Verejné hlasovanie prebieha na stránke kauflandpark.sk. Pri prvej návšteve sa návštevník musí zaregistrovať. Pokiaľ  už má na stránke vytvorený účet, tak sa doň musí prihlásiť. Na registráciu  návštevník použije mailovú adresu.
Následne bude návštevník vyzvaný na zadanie telefónneho čísla, na ktoré bude zaslaná overovacia SMS s vygenerovaným kódom. Po zadaní správneho kódu sa dokončí registrácia. Po dokončení registrácie sa udelí hlas mestu/mestskej časti, ktorú si návštevník zvolil. Návštevník môže hlasovať za jeden deň iba jedenkrát. Navyše spoločnosť Kaufland sľubuje výhru pre hlasujúcich v podobe 30 smartfónov.
Hlasovanie sa začína 17. augusta a potrvá do 20. septembra 2023.  Výsledky hlasovania budú zverejnené 21. 9. 2023 na webovej stránke www.kauflandpark.sk.

Zdroj: Seredské novinky

Zdroj: Seredské novinky

Zdroj: Seredské novinky

Zdroj: Seredské novinky

Zdroj: Seredské novinky

Zdroje: Seredské novinky
Zdieľať na Facebooku