08.12.2023, meniny má
25. septembra 2023

Neďaleká vyhliadka Šianec, ktorá sa nachádza nad Hlohovcom, je obohatená o novú nadrozmernú drevenú hojdačku

Neďaleká vyhliadka Šianec, ktorá sa nachádza nad Hlohovcom, je obohatená o novú nadrozmernú drevenú hojdačku
Zdroj: FB Mesto Hlohovec
reklama

Vyhliadku Šianec, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Sereď, pozná snáď každý z nás. Nachádza sa cestou do Hlohovca. Je to príjemné miesto na krátku zastávku, pokochať sa výhľadom na blízke okolie.

Na vyhliadke sa nachádza altánok, parkovisko, aj informačná tabuľa. Mesto Hlohovec aktuálne na vyhliadke Šianec doplnil nový interaktívny bod – “Fraštackú hojdačku nad mestom”

Nadrozmerná drevená hojdačka

Ako informovalo mesto Hlohovec na sociálnej sieti, ide o realizáciu ďalšieho projektu participatívneho rozpočtu mesta Hlohovec 2022/2023.

Hojdačka je umiestnená na príjemnom mieste s krásnym , rozľahlým výhľadom na Hlohovský Zámok, mesto Hlohovec a široké okolie.

reklama

Hojdačka bola vyrobená na základe podnetu úspešného občianskeho projektu, kde predkladateľke chýbal v tomto okolí atraktívny fotogenický bod, vhodný na relax, krásny výhľad na mesto.

Nový zážitok

Nadrozmerná drevená hojdačka na vyhliadke Šianec podporuje propagáciu mesta, kde majú ľudia možnosť urobiť si fotografiu, ktorá bude reprezentovať mesto.

Hojdačka zveľaďuje a zatraktívňuje vyhliadku Šianec a dopĺňa existujúci štandardný mestský mobiliár.

Seredčania, navštívili ste už toto miesto aj s novou hojdačkou? Ak áno, pochváľte sa nám fotkou v komentári pod článkom.

Zdroj: FB Mesto Hlohovec

Zdroje: FB Mesto Hlohovec
Zdieľať na Facebooku