18.10.2021, meniny má
15. septembra 2021

Pridajte sa k verejnému zberu injekčného materiálu a spolu vyčistime naše mesto

Pridajte sa k verejnému zberu injekčného materiálu a spolu vyčistime naše mesto
Zdroj: FB Združenie STORM
reklama

Smutnou realitou nášho mesta je, bohužiaľ, aj jeho dlhoročná spojitosť s drogami a týmto nelegálnym biznisom. Aj napriek tomu, že sme v poslednom období boli svedkami viacerých úspešných razií Národnej kriminálnej agentúry, drogy a narkomani sú v Seredi na dennom (ne)poriadku.

Združenie STORM je akreditovaným subjektom MPSVaR SR a na území Trnavského a Nitrianskeho kraja pomáha okrem iného aj aktívnym užívateľom drog aj v Seredi. Okrem všetkých programov pre mládež sa venujú aj zberu injekčných striekačiek, ktoré môžeme vídať voľne pohodené na uliciach.

Verejný zber injekčného materiálu

Združenie STORM organizuje verejný zber injekčného materiálu v meste Sereď, ktorý sa uskutoční dňa 22. septembra 2021 od 16.00 do 19.00 hod. Začiatok zberu bude pred Mestským úradom v Seredi, kde sa stretnú všetci zberači.

Najprv sa vytvoria skupiny. Každá skupina, ktorá „priloží ruku k dielu“, bude pred začatím poučená, vybavená dezinfekčnými a ochrannými pomôckami a bude mať vyhradené lokality. Na záver bude k dispozícii malé občerstvenie.

Seredčania, komu záleží na čistote nášho mesta a kto sa zúčastní tohto zberu? Získame minimálne dobrý pocit a pocit bezpečnejšieho a čistejšieho mesta od tohto nebezpečného materiálu, ktorý ohrozuje nielen naše deti.

Zdroj: FB Bezpečne v komunite Sereď/Andrejka Kosírová Hugáňová

Podporte článok zdieľaním a pomôžte tak k bezpečnejšiemu mestu.

Zdroje: FB Združenie STORM
Zdieľať na Facebooku