27.06.2022, meniny má
6. júna 2022

Príďte si užiť skvelý deň s deťmi na akcii Zemanský slnovrat v Šúrovciach. Čaká vás množstvo kreatívnych stánkov aj program pre najmenších

Príďte si užiť skvelý deň s deťmi na akcii Zemanský slnovrat v Šúrovciach. Čaká vás množstvo kreatívnych stánkov aj program pre najmenších
Zdroj: FB Zemanský dvor Šúrovce
reklama

Farma Zemanský dvor v Šúrovciach usporadúva podujatie s názvom Zemanský slnovrat. Uskutoční sa v nedeľu 19. júna 2022 od 9.00 do 17.00 hod.

Pripravený bude bohatý a zaujímavý program nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Príďte si vychutnať fantastický deň na farme s jedinečnou atmosférou.

Hladní odtiaľ zaručene neodídete

Súčasťou podujatia bude aj burza starožitností, na ktorej si možno práve vy nájdete svoj nový najobľúbenejší kúsok.

Chýbať nebude ani skvelé jedlo, ako jelení guláš a cigánska, vynikajúci med od včielok či mak z Javornej. Taktiež budete môcť ochutnať Medovníky od Kiky, oplátky od pani Kolesárovej, mikrozeleninu, ovocné kože Snejky či Vína z Mlyna.

reklama

Ponuka občerstvenia je naozaj bohatá a vyberie si z nej naozaj každý. Tešiť sa môžete aj na slané a sladké cestoviny, táborák so špekáčikmi, moravské koláče alebo štrúdle a jablčník.

Príjemnú atmosféru dotvoria krásne čerstvé kvety, ktorých vôňa nadchne všetkých milovníkov rastlín a prírody.

Zdroj: FB Zemanský dvor Šúrovce

Deti zabaví kreatívne duo

Na kreatívne duše tu bude čakať Handmade macramé, lapače snov, košikári, kreatívny šuflík a plstenie ovčieho rúna.

Organizátori mysleli aj na najmenších návštevníkov, ktorých zabaví o 15.00 hod. kreatívne duo Ceruzko a Farbička. Deťom vždy dokážu priniesť veľa zábavy, hier a smiechu formou muzikoterapie. „A to je len zlomok toho, čo Vás v tento deň bude čakať na našej farme. Všetci ste srdečne vítaní,“ doplnili organizátori.

Farma je domovom domácich, ale aj netradičných zvierat

Zemanský dvor sa nachádza v areáli bývalého družstva v Šúrovciach na adrese Krakovská 330/67. Nájdete tu domáce zvieratká, ktoré môžete aj pohladkať, nakŕmiť alebo k nim vojsť do výbehov. Taktiež sa tu nachádza bylinkovo-zeleninková záhrada, ktorá je nielen praktická, ale aj edukatívna.

Obzvlášť zaujímavým zvieratkom je lama menom Vili, s ktorou sa stretnete hneď pri vchode. Po farme sú taktiež rozmiestnené milé drevené preliezky. Preto neváhajte a príďte spolu s deťmi na nádhernú farmu, na ktorej zažijete zábavu, ako aj zaslúžený oddych.

Zdroj: FB Zemanský dvor Šúrovce

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: FB Zemanský dvor Šúrovce, zemanskydvor.sk
Zdieľať na Facebooku