28.05.2023, meniny má

Schudnite s menšou námahou. V Seredi nájdu ženy moderné centrum, ktoré zlepší ich postavu aj zdravie

14. novembra 2018
14. novembra 2018

Schudnite s menšou námahou. V Seredi nájdu ženy moderné centrum, ktoré zlepší ich postavu aj zdravie

reklama

Práve teraz je najvyšší čas začať s premenou vašej postavy. Veľa ľudí však neznáša potenie sa pri cvičení medzi ostatnými, no v Seredi sa to dá aj inak. Bežné zdvíhanie činiek či robenie brušákov ti určite pomôže, no dá sa to robiť aj zaujímavejšie.

Určite ste už počuli o Dream body Sereď, ktoré nájdete v našom dome kultúry. Samozrejme, bez tvrdej driny sa k lepšej postave nedopracujete, no v Dream body na to používajú metódu ako z budúcnosti.

Vo svete je aktuálne obrovským trendom takzvané EMS, teda aktivácia tela pomocou elektrických impulzov. Počas vášho cvičenia v špeciálnom stroji sa tak telo správnym a overeným spôsobom stimuluje. Ide o konkrétne miesta a intenzitu, ktorá vám vyhovuje.

reklama

Žiadne flákanie sa

Inteligentný prístroj takto precvičí až 90 % svalovej hmoty. Podá si všetky svalové skupiny, a to vrátane hlboko uložených svalov. Dobrý pocit z cvičenia pritom budete mať už za 20 minút.

A navyše, kým na bežné tréningy treba chodiť aj 3x do týždňa, vďaka moderným technológiám sa v Dream body stačí ukázať 1x či 2x týždenne. V ponuke sú pritom aj individuálne tréningy, kde sa vám odborník venuje na 110 %.

Výhod je však omnoho viac. V Dream body vám zabezpečia všetko od oblečenia či uteráku až po pitný režim a vám postačí len odhodlanie posunúť sa dopredu.

Navyše, už začiatkom nového roka v Dream body pribudne ohromné množstvo noviniek. Tešiť sa môžete na nové priestory, ďalší stroj či iné náradie. Bez prvého kroku ale žiadnu zmenu nedosiahnete, preto bežte na web Dream body Sereď, kde sa dočítate všetko potrebné alebo sa choďte pozrieť na ich Facebook a Instagram

Sila, kondícia, flexibilita a zdravie

O svoje telo sa jednoducho musíte starať. Tisícky vedeckých výskumov dokazujú prospešnosť zdravého životného štýlu, no všetci vieme, že vyhradiť si aj 5 hodín týždenne na bežné tréningy je často nemožné.

Dream body je preto omnoho efektívnejšie. Posilní sa vaša sila, kondícia, flexibilita a zdravie. Inými slovami schudnete, naberiete svaly a zlepší sa aj váš celkový zdravotný stav. Podrobný zoznam výhod nájdete aj online.

Centrum v Seredi je ideálne aj pre ženy a v žiadnom prípade neprekáža ani ak ste už mamičkou. Po včasnom nahlásení sa o vaše dieťa v Dream body radi postarajú.

Tvrdá drina nie je všetko

Možno to ani neviete, no po tréningu vaše telo vyplavuje endorfíny, aby utlmili bolesť z pretrhaných svalových vlákien. Je to bežný proces, ktorý dokazuje, že by sme sa mali venovať nielen tréningu, ale aj regenerácii.

V Dream body vám pomôžu aj s tým. V ponuke totiž majú široký výber relaxačných zábalov, ktoré vám zregenerujú a zahoja celé telo, pričom dôraz sa kladie na svaly a pokožku. Okrem toho znižujú stres, vďaka čomu sú vhodné, aj keď cvičiť neplánujete.

Tento článok vznikol v spolupráci s Dream body Sereď.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Dream body
Zdieľať na Facebooku