06.08.2020, meniny má
reklama

Seredčania môžu rozhodnúť o druhom ihrisku Žihadielko v našom meste

15. januára 2019
zihadielko.lidl.sk
15. januára 2019

Seredčania môžu rozhodnúť o druhom ihrisku Žihadielko v našom meste

Seredčania môžu rozhodnúť o druhom ihrisku Žihadielko v našom meste
zihadielko.lidl.sk
reklama

Prešli už necelé tri roky, odkedy dokázali Seredčania spojiť svoje sily a vyhrali pre naše mesto nové ihrisko Žihadielko od spoločnosti Lidl. Od včerajška 14. januára majú opäť príležitosť hlasovať za naše mesto a vyhrať v poradí druhé ihrisko. Hlasovať môžete na tomto odkaze.

Projekt Žihadielko

V termíne do 30. 11. 2018 mohla samospráva mesta zvážiť, či sa do projektu zapojí. Záujem prejavilo 69 z celkovo 104 oslovených miest. Súťaží sa v piatich kategóriách. V prvých štyroch sú mestá zaradené podľa počtu obyvateľov a v piatej sú víťazné mestá z rokov 2016 – 2018. V každej kategórii môžu vždy prvé dve mestá získať Lidl ihrisko Žihadielko. Na Slovensku tak aj v roku 2019 vyrastie ďalších 10 Žihadielok.

Spôsob hlasovania

Do hlasovania o ihrisko Žihadielko sa Seredčania môžu zapojiť od 14. januára do 28. februára 2019. Každý, kto chce za naše mesto zahlasovať, môže v tomto období odovzdať maximálne dva hlasy v jeden kalendárny deň. Jeden hlas získa súťažiaci hlasovaním na webovej stránke a druhý po zahraní online hry. Ak chcete zahlasovať za Sereď práve teraz, stačí ak kliknete na tento červený text.

Aktuálne miesto v rebríčku

Sereď je momentálne na nelichotivom predposlednom 18. mieste vo svojej skupine so 165 hlasmi. Za nami je už len Štúrovo. Naopak, na prvom mieste je momentálne Komárno s viac ako 3 000 hlasmi a na druhom mieste je Brezno s necelými 2 500 hlasmi. Náskok sa zdá byť veľký, ale Seredčania už raz ukázali, že ak sa spoja, tak dokážu poraziť kohokoľvek.

My si napríklad vieme nové ihrisko Žihadielko predstaviť na detskom ihrisku pri sídlisku Dionýza Štúra. Do komentu nám napíšte lokalitu, kde si viete toto ihrisko predstaviť napríklad vy. Predtým však určite zahlasujte za naše mesto na tomto odkaze.

Chcete pomôcť vyhrať ihrisko Žihadielko? Podporte článok zdieľaním

Zdroje: zihadielko.lidl.sk
Zdieľať na Facebooku