05.12.2021, meniny má
28. októbra 2021

Seredčanka Eva Orlická pomáha ženám zbaviť sa celulitídy pomocou maderoterapie. Jej služby sú vyhľadávané v celom regióne

Seredčanka Eva Orlická pomáha ženám zbaviť sa celulitídy pomocou maderoterapie. Jej služby sú vyhľadávané v celom regióne
Zdroj: Seredsity.sk

Vždy sa veľmi tešíme, keď môžeme písať o šikovných ľudoch pochádzajúcich z nášho mesta. Medzi nich určite patrí aj Seredčanka Eva Orlická, ktorá sa už niekoľko rokov venuje veľmi obľúbenej relaxačnej procedúre s názvom maderoterapia.

Tá je čoraz viac vyhľadávaná nielen Seredčankami, ktoré jej zázračné účinky pociťujú na vlastnom tele v priebehu niekoľkých sedení. Najčastejším dôvodom náštevy je zbavenie sa nežiaducej a preklínanej celulitídy.

Okrem toho je Maderoterapi Eva Sereď aj miestom relaxu a príjemne strávenej hodinky, ktorá sa odrazí nielen na vašom fyzickom, ale aj duševnom stave a zaručene návštevu tohto salónu nebudete ľutovať. Ako hovoria samotné klientky, maderoterapia je liekom pre telo a dušu ženy.

V prípade, že by vás služby Maderoterapi Eva Sereď oslovili, neváhajte ju kontaktovať na telefónnom čísle 0944 277 046 alebo si termín zarezervujte cez správu na sociálnej sieti Facebook alebo Instagram, kde nájdete aj všetky ďalšie informácie o tomto relaxačnom salóne. Nájdete  ho na ulici M. R. Štefánika 2156/3 vo vchode vedľa kaviarne Albero Rosso.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Čo je to maderotepia a ako vám pomôže?

Túto terapiu poznali už pred stovkami rokov v ďalekej Ázii, z ktorej sa dostala až do Južnej Ameriky. Svoju dnešnú podobu nadobudla v Kolumbii, odkiaľ sa rožšírila do celého sveta.

Ide o terapiu na odstránenie celulitídy, relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu organizmu. Maderoterapia je 100 % prírodná a hypoalergénna terapia, nakoľko je založená na používaní anatomických prvkov vyrobených z dreva. Nemusia vás preto trápiť žiadne alergické reakcie kože.

Samotný názov vychádza zo španielčiny, kde „madera“ znamená drevo a doslovným prekladom môže byť „liečba drevom“. Pri tejto terapii hrajú hlavnú rolu drevené valčeky, ktoré stimulujú lymfatický systém. Ten je častokrát unavený z nezdravých životných návykov, nekvalitného stravovania alebo nedostatočného pohybu.

Pomocou rovnomerných a opakujúcich sa pohybov sa masérky snažia stimulovať prietok lymfy. Vďaka tomu sa aktivuje metabolizmus a organizmus rýchlejšie pracuje a vylučuje tukové vrstvy, toxíny a spomínanú celulitídu.

Výhodou správne anatomicky vytvorených drevených nástrojov je možnosť intenzívneho tlaku na fibróznu celulitídu a odstránenie tuku s toxínmi, ktoré spôsobujú „pomarančovú kožu“. Maderoterapia aktivuje mikrocirkuláciu v ošetrovanej oblasti a eliminuje zadržanie vody.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ako táto terapia prebieha a čo môžete očakávať?

V Maderoterapi Eva Sereď vás privíta buď samotná zakladateľka Evka Orlická alebo jej rovnako šikovná kolegyňa Majka. Ocitnete sa vo veľmi pekných a príjemných priestoroch, kde sa od začiatku terapie budete cítiť dobre a uvoľnene.

V prípade, že by išlo o vaše prvé sedenie, tak na začiatku terapie s vami skonzultujú tie časti vášho tela, ktorým chcete venovať pozornosť. Zveríte sa do rúk vyškolených odborníčok, ktoré presne vedia, čo majú robiť tak, aby celá terapia prebehla príjemne a taktiež aj účinne.

Maderoterapi Eva Sereď je prvým salónom v našom meste a blízkom okolí, ktorý služby maderoterapie začal ponúkať oficiálne a s vyškoleným personálom. Aj preto mu v rámci týchto služieb môžete plne dôverovať.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Po prvotnej konzultácii si tak môžete vychutnávať ďalší postup. Tým je klasická ručná masáž, ktorá pripraví vaše telo a pokožku na nasledujúcu maderoterapiu. Príjemná hudba, relaxačné svetlo či voňavé olejčeky tento zážitok len zvýraznia. Zdôrazňujeme,že maderoterapia je bezbolestná a ničoho nepríjemného sa nemusíte obávať.

Jedno sedenie trvá približne 45 minút a budete po ňom doslova ako nová. Rôzne tvarované drevené nástroje vám ukážu nový spôsob relaxu, ktorý zároveň efektívne odstraňuje celulitídu. Lýtka, stehná, ruky, boky či brucho, maderoterapia sa venuje takmer všetkým častiam tela.

Maličké drevené valčeky sa používajú aj na tvárovú masáž, takže si v tomto salóne môžete dopriať aj tento spôsob relaxu. Ak si to máme zhrnúť, tak maderoterapia: rozkladá celulitídu, vypne pokožku, tvaruje postavu, zbaví telo nadbytočnej vody, rozprúdi lymfatický sysém, nadvihne zadok či naštartuje metabolizmus.

Ako upozorňuje sama majiteľka, je úplne jedno či ste chudá alebo silnejšia, toto mieste je určené pre všetky ženy, ktoré sa chcú cítiť dobre vo svojom tele.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Maderoterapi Eva Sereď navštevujú desiatky Seredčaniek

Maderoterapiu si obľúbili desiatky Seredčaniek, ktoré ju aspoň raz skúsili. Na ich facebookovej stránke či Instagrame nájdete aj niekoľko ukážok krásnych premien, ktoré sa dajú docieliť za pomerne krátky čas a výsledok je jednoznačne vidieť.

U každej zákazníčky je, samozrejme, počet opakovaných masáží pre prvé viditeľné výsledky individuálny, no zväčša sa prvé výsledky dostavia už po 5. – 6. procedúre. Záleží to aj od stupňa celulitídy a inej fyzickej aktivity, ktorú zákazníčka počas týždňa vykonáva.

Pre zaujímavosť, tento salón si obľúbila a častokrát ho navštevuje aj mladá slovenská influencerka Cynthia Tóthová, ktorá má na Instagrame viac ako 100 000 sledovateľov, a ich služby si nevie vynachváliť.

V prípade, že by vás služby Maderoterapi Eva Sereď oslovili, neváhajte ju kontaktovať na telefónnom čísle 0944 277 046 alebo si termín zarezervujte cez správu na sociálnej sieti Facebook alebo Instagram, kde nájdete aj všetky ďalšie informácie o tomto relaxačnom salóne.

Maderoterapi Eva Sereď nájdete na ulici M. R. Štefánika 2156/3 vo vchode vedľa kaviarne Albero Rosso. Cenu a dostupnosť termínov sa dozviete po kontaktovaní salónu a po špecifikácii vašich požiadaviek.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s Maderoterapi Eva Sereď.

 

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s Maderoterapi Eva Sereď.
Zdieľať na Facebooku