24.09.2020, meniny má
reklama
29. októbra 2019

ŠKF Sereď sa konečne predstaví na domácom štadióne. Už zajtra odohrá pohárový zápas proti Petržalke

reklama

ŠKF Sereď je náš domáci futbalový klub s viac ako storočnou históriou. Momentálne zažíva svoje najkrajšie obdobie, a tým je už druhá sezóna v najvyššej slovenskej futbalovej lige – Fortuna lige. Navyše k tomu pridali z posledných dvoch zápasov plný počet bodov a dobrý herný prejav chcú zopakovať aj pred domácim publikom. Po veľmi dlhom čakaní tak seredskí futbaloví nadšenci budú môcť vidieť zápas nášho mužstva konečne v Seredi.

Hovoríme o zápase v rámci Slovenského pohára (Slovnaft cupu) proti druholigovej FC Petržalka, ktorý sa uskutoční už zajtra 30. októbra 2019 na štadióne v Seredi o 13:30 hod. Vstupné je vo výške 3 eur. Ak sa pýtate, prečo sa hrá zápas na obed, tak je to z dôvodu nedostatočného osvetlenia na našom štadióne.

Sereď si pred týmto zápasom poradila s mužstvami ako MFK Zvolen, ŠK Belá alebo TJ SPARTAK Vysoká nad Kysucou. Petržalčania porazili v predchádzajúcich kolách FK Agropo Zvončín, FC Pata (výsledok skončil veľmi tesne 1:2) a OFK Dunajská Lužná. Nám už len ostáva držať našim chlapcom palce a dúfať, že sa dočkáme skvelého výsledku a postupu. Veríme, že sa to pred domácim publikom podarí.

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Zdroj: FB ŠKF Sereď

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku