21.10.2021, meniny má
7. júna 2021

Trnavská automobilka Stellantis hľadá pracovníkov do výroby a ponúka mzdu nad 1000 eur

Trnavská automobilka Stellantis hľadá pracovníkov do výroby a ponúka mzdu nad 1000 eur
Zdroj: psa-slovakia.sk

V prípade, ak momentálne hľadáte alebo rozmýšľate nad novou prácou v okolí Serede, ste na dobrom mieste. Trnavská automobilka Stellantis totiž hľadá nových pracovníkov do výroby, konkrétne priamo do kmeňového stavu.

Ponúka plat na úrovni 1 047 eur a viaceré zamestnanecké benefity, ktoré určite stoja za vašu pozornosť. Každý rok nové auto na paušál v hodnote 118 eur, 13. plat či možnosť podielu na zisku spoločnosti predstavujú naozaj zaujímavú pracovnú ponuku.

Trnavská automobilka Stellantis pôsobí na slovenskom trhu od roku 2003 a je v našom regióne etablovaným a overeným zamestnávateľom, u ktorého pracuje aj mnoho Seredčanov. Ak túto spoločnosť ešte nepoznáte, v nasledujúcich riadkoch vám o nej prezradíme niečo viac.

Ak by vás táto pracovaná ponuka zaujala, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle +421 850 500 005 alebo vyplňte kontaktný formulár, ktorý nájdete na tomto odkaze. Okrem toho však hľadajú brigádnikov na leto alebo vodičov vysokozdvižných vozíkov.

Zdroj: Stellantis

Výroba automobilov značiek Peugeot a Citroën prebieha od roku 2006

Spojením skupín Fiat Chrysler Automobiles FCA a Groupe PSA, ktorej súčasťou je aj trnavská automobilka, vznikla 16. januára 2021 nová spoločnosť s názvom Stellantis.

V neďalekej Trnave sa vyrába nový model Peugeot 208, ktorý sa stal európskym autom roka 2020 a musíme uznať, že toto auto je populárne aj u Seredčanov. Zaujímavou novinkou je aj to, že automobilka prvýkrát v histórii ponúka aj 100 % elektrickú verziu e-208 s nulovými emisiami CO2.

Od septembra 2016 sa exkluzívne len na Slovensku vyrába aj obľúbený model Citroën C3. Ak teda uvidíte toto auto na slovenských cestách, budete vedieť, že bolo vyrobené práve v trnavskej automobilke.

Celková investícia koncernu na Slovensku už presiahla 1,2 miliardy eur.

Aktuálne vytvára automobilka okolo 4 000 pracovných postov. Začiatkom roka 2017 sa úspešne rozbehla tzv. štvrtá, víkendová pracovná zmena. Vrátane dodávateľov a partnerov generuje tento výrobca áut na Slovensku takmer 20 000 pracovných postov.

Zdroj: Stellantis

Zdroj: Stellantis

Čo budete vyrábať, aká je náplň práce a aké sú požiadavky na zamestnanca?

V spoločnosti Stellantis majú možnosť zamestnať sa a nájsť uplatnenie ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu. Aj z vás sa môžu stať odborníci a špecialisti automatizácie, mechaniky, kvality, logistiky či iných oblastí.

Pracovné uplatnenie tu nájdu kandidáti z univerzity, stredných odborných škôl aj z učilišťa. Výhodou je zameranie technického smeru ako strojárstvo, elektrotechnika, mechatronika či kvalita. Ponúkajú prácu aj kandidátom so základným vzdelaním či absolventom bez praxe.

Pre každého nového zamestnanca majú pripravený adaptačný vzdelávací program, aby nadobudol potrebné vedomosti a zručnosti a bol schopný vykonávať svoju prácu. Stellantis podporuje kariérny rast svojich zamestnancov a ponúka im množstvo školení – od jazykových a technických až po nadobudnutie a prehĺbenie manažérskych schopností a zručností.

Zdroj: Stellantis

Zdroj: Stellantis

Zamestnanecké výhody a benefity, ktoré vám ponúka Stellantis

O tom, či sa rozhodnete prijať určitú pracovnú ponuku, rozhodujú vo veľkej miere aj pracovné benefity, ktoré sa snaží mať každý zamestnávateľ čo najlepšie a najzaujímavejšie. Spoločnosť Stellantis ponúka množstvo benefitov, ktoré vás presvedčia, že pracovať pre tohto automobilového giganta sa naozaj oplatí.

Zamestnanecké výhody, benefity

• nástupný termín dohodou,
• nástup priamo do kmeňového stavu,
• práca v 3-zmennej prevádzke od pondelka do piatku s možnosťou nadčasov,
• mesačný príspevok na benefity od 194 eur ročne (napr. na dopravu, lekáreň, kino…),
• nové auto na leasing vrátane poistiek už od 118 eur mesačne (bez počiatočnej investície),
• odmeny za zlepšovacie nápady,
• príspevok do 3 % na doplnkové dôchodkové sporenie (s príspevkom zamestnávateľa),
• bezplatné životné a úrazové poistenie,
• ubytovanie formou zdieľaného podnájmu za úhradu,
• finančné sociálne výpomoci (pri narodení dieťaťa a pod.)

Pre svojich zamestnancov Stellantis ponúka napríklad 13. plat, podiel na zisku spoločnosti alebo mesačný príspevok na benefity od 194 eur ročne. Odmenu môžete dostať taktiež za zlepšovacie nápady a môžete rátať aj s bezplatným životným či úrazovým poistením.

Najväčšiu výhodu však vnímame v možnosti mať úplne nové auto na každých 10 mesiacov. Zamestnanci tejto spoločnosti si auto nemusia kupovať. Zamestnávateľ im ho požičia, a to už od 118 eur mesačne vrátane všetkých poistiek.

Každých 10 mesiacov si auto zamestnanci vymenia za nové a nemajú tak starosti zo servisom. Vyberať si môžu zo širokej ponuky Peugeot, Citroën a Opel. K autu vám pribalia benefitovú kartičku napríklad na tankovanie alebo nákup potravín či iný benefit podľa výberu.

Ak by vás táto pracovaná ponuka zaujala, neváhajte ich kontaktovať na telefónnom čísle +421 850 500 005 alebo vyplňte kontaktný formulár, ktorý nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Stellantis

Zdroj: Stellantis

Zdroj: Stellantis

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Stellantis.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Stellantis.
Zdieľať na Facebooku