24.09.2020, meniny má
reklama
15. mája 2020

Úžasné gesto od hráčov a realizačného tímu ŠKF Sereď. Vzdali sa svojich odmien, aby pomohli nášmu klubu

Úžasné gesto od hráčov a realizačného tímu ŠKF Sereď. Vzdali sa svojich odmien, aby pomohli nášmu klubu
Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj
reklama

O futbalovom klube ŠKF iClinic Sereď sa hovorí ako o rodinnom klube fungujúcom na základe spolupatričnosti, vzájomného rešpektu a úcty medzi všetkými, ktorí v klube pôsobia.

Toto všetko sa spojilo a prejavilo v minulých dňoch, keď všetkým členom predstavenstva zostala od prekvapenia obrazne povedané „visieť sánka“. Hráči a realizačný tím A mužstva sa rozhodli dobrovoľne znížiť svoje odmeny a zvyšnú časť odmeny zaslali klubu späť formou finančného daru.

„Hráčom sme vyplatili odmeny v plnej výške a pri rokovaniach sme hovorili spoločne s hráčmi o problémoch, ktoré nás čakajú. Ich postoj nás všetkých veľmi príjemne prekvapil. My sa snažíme v klube pracovať tzv. „familiárnym štýlom“ a nepochybne aj takéto kroky prispievajú k tomu, aby sme prežili toto ťažké obdobie. Veľmi ma potešil aj postoj zahraničných hráčov, ktorí sa takto rozhodli podporiť klub, v ktorom sú len krátku dobu. Chcel by som sa touto cestou aj v mene členov predstavenstva poďakovať všetkým za tento postoj,“ konštatoval Miroslav Bucha, spolumajiteľ klubu ŠKF iClinic Sereď.

Najskúsenejší hráč Serede Ľubomír Michalík pre médiá dodal: „Každý z hráčov pozorne sledoval a vnímal situáciu okolo pandémie aj mimo futbalu v civilnom živote. Postoj hráčov bol jasný a rozhodli sme sa pre tento krok ako podporu klubu, za ktorý hráme.“

Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: skficlinicsered.sk
Zdieľať na Facebooku