19.05.2022, meniny má
23. novembra 2021

V Seredi máme jeden z najväčších showroomov svietidiel na Slovensku. Spoločnosť EGLO vám už 8 rokov ponúka nádherné svietidlá

V Seredi máme jeden z najväčších showroomov svietidiel na Slovensku. Spoločnosť EGLO vám už 8 rokov ponúka nádherné svietidlá
Zdroj: Seredsity.sk

Sereď robia výnimočnou nielen skvelí ľudia, ale aj veľké a úspešné firmy, medzi ktoré môžeme s hrdosťou zaradiť aj rakúsku spoločnosť EGLO. Tento rakúsky výrobca svietidiel si pred 8 rokmi vybral práve naše mesto, aby tu otvoril moderný a priestranný showroom, ktorý v našom okolí nemá obdobu.

My sme sa v shoowroome EGLO boli pozrieť a musíme uznať, že ich plány sa splnili do poslednej bodky. Čo nás však prekvapuje, je stále veľký počet Seredčanov, ktorý o tomto mieste doteraz nepočuli alebo ho nenavštívili.

Predajňa svietidiel EGLO je síce trochu od ruky v priemyselnom parku, no spraviť si menšiu zachádzku bude určite stáť zato. Objavíte úplne nový štýl a spôsob nakupovania svietidiel a štýlových bytových doplnkov.

V Seredi ich nájdete na ulici Priemyselná 12 a cestou v priemyselnom parku vás budú viesť aj navigačné tabule. Ak si ich názov zadáte do navigačnej aplikácie Waze či Google maps, tak túto predajňu hravo nájdete. S otázkami ich môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 333 211 751 alebo emailom na adrese predajna.sered@eglo.com. 

reklama

Sledovať ich môžete aj na Facebooku a Instagrame a predajňu môžete navštíviť od pondelka do piatku v čase od 10.00 hod. do 18.00 hod. Otvorené majú aj v sobotu od 09.00 hod do 12.00 hod. Celú ponuku svietidiel a ich príslušenstva si môžete pozrieť aj na stránke www.eglo.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Eglo.sk

Zdroj: Seredsitys.k

Dve poschodia stoviek moderných a dizajnových svietidiel

Predajňu EGLO by nám mohli závidieť po celom Slovensku. Už na prvý pohľad zistíte, že ste na správnom mieste, kde zabezpečíte vaše nové svietidlá rôznych druhov.

Jednotlivé produkty môžeme rozdeliť do rôznych skupín. Nájdete tu interiérové či exteriérové svietidlá, inteligentné svietidlá, profesionálne svietidlá, žiarovky, bytové doplnky, stropné ventilátory aj rôzne príslušenstvo k svietidlám. Na vlastné oči tak môžete vidieť na dvoch poschodiach doslova stovky produktov, ktoré vás určite očaria.

Rakúsky výrobca svietidiel EGLO ponúka najnovšie trendy a technológie, ale aj osvedčené typy svietidiel. V závislosti na vašich preferenciách a správnom osvetlení môžete vytvoriť dokonalú atmosféru v každej miestnosti. Bohatý sortiment ponúka rôzne druhy. Od moderných lamelových svietidiel cez vintage a klasické svietidlá až po luxusné krištáľové lustre.

Okrem funkčného a dizajnového účelu môžete tieto svietidlá využiť aj ako skvelý rodinný darček do domácnosti, ktorý o niečo viac skrášli váš domov. Využite túto možnosť a navštívte showroom EGLO ešte pred Vianocami. Určite tam nájdete vhodný darček pre vašich milovaných. Okrem Serede sídlia aj v Bratislave na adrese Vajnorská 97.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Cien sa nemusíte vôbec báť. Nájdete tu krásne kúsky už od 30 eur

Musíme povedať, že v tejto predajni sa od začiatku cítite ako v úplne inom svete. Niežeby iné seredské predajne neboli dosť dobré, no táto predajňa svietidiel je o niečom úplne inom. Veľmi milým prekvapením je kávička zdarma pre zákazníkov. Stačí sa len nehanbiť a vypýtať si ju.

Pozorní zamestnanci spoločnosti EGLO vás okrem toho môžu previesť celou predajňou a ukázať vám, kde nájdete presne to, čo potrebujete. Vďaka profesionálnemu školeniu vám vedia poradiť ohľadom svietivosti jednotlivých produktov, no aj v otázke dizajnu. Len pre zaujímavosť celú predajňu navrhol a nadizajnoval Juraj Ďalák, obchodný manažér tejto spoločnosti.

Dve poschodia plné krásnych svietidiel otvoria vašu fantáziu naplno. Vy si už len budete predstavovať, ktoré sa do vašej obývačky či spálne najlepšie hodí. Vďaka stovkám produktov, ktoré sa v tomto shoowrome nachádzajú, tu dokážete zariadiť nielen jednu izbu, ale aj celý rodinný dom vrátane exteriérových svietidiel.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Ak potrebujete vylepšiť vašu domácnosť o kvalitné svietidlá, vybrať si tu viete napríklad z visiacich, nástenných, stropných či stojacich, ale v ponuke majú aj inteligentné, profesionálne, kúpeľňové, stolové, detské, kuchynské či bodové svetlá. Celú ponuku svietidiel a ich príslušenstva si môžete pozrieť na stránke www.eglo.sk.

Čo sa nám na EGLO veľmi páči, sú rôzne cenové relácie, vďaka ktorým sú ich svietidlá dostupnejšie pre širokú verejnosť. Takže tu nájdete krásne kúsky aj za 30 či 40 eur, ktoré výrazne nezaťažia váš rozpočet, ak ste napríklad mladá rodina, ktorá si zariaďuje svoj prvý byt.

Ak sa však chystáte do svietidiel a osvetlenia zainvestovať viac a vyžadujete potrebnú kvalitu a krásny dizajn, tak ste určite na správnom mieste. Okrem toho tu nájdete aj čím ďalej, tým obľúbenejšie stropné ventilátory alebo novinky v podobe rôznych bytových dekorácií.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Majú vlastný eshop a moderné smart svietidlá či žiarovky

Ak sa pre nákup nerozhodnete hneď na mieste, môžete tak urobiť aj z pohodlia domova vtedy, keď vám to bude vyhovovať. Ich prehľadný eshop ponúka všetko, čo nájdete v predajni na mieste a platí to aj naopak. V prípade, že by náhodou daný produkt nemali priamo na predajni v Seredi, tak do týždňa vám štandardne príde.

Eshop nájdete na ich webovej adrese www.eglo.sk. Je veľmi prehľadný, ľahko sa na ňom orientuje a vďaka jednotlivým kategóriám si veľmi rýchlo dokážete nájsť vaše nové svietidlá.

Svetelné zdroje spoločnosti EGLO pôsobia hlavne svojím rôznorodým a presvedčivým charakterom. Pri ich produktoch využívajú rôzne technológie, ktoré robia zo svietidiel funkčný a jedinečný svetelný zážitok.

LED osvetľovacie prvky ponúkajú teplé, súdržné svetlo a fungujú naplno od prvej sekundy. Vďaka dlhej životnosti a úspore energie až o 80 % v porovnaní s bežnými osvetľovacími prvkami zhodnotíte túto investíciu už v prvých rokoch používania. Nielenže môžete ušetriť energiu, ale šetríte aj životné prostredie.

Na predajni či v eshope nájdete aj rôzne svietidlá a žiarovky, ktoré môžete ovládať vďaka aplikácii v telefóne. Tie sa momentálne tešia veľkej obľube, nakoľko veľmi komfortným spôsobom môžete meniť nielen jas, ale aj farbu vášho osvetlenia

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Predajňa EGLO je v Seredi už osem rokov. Určite vám ju odporúčame navštíviť

Showroom svietidiel EGLO, ktorý sa nachádza v našom meste, je vskutku unikátne miesto. Stále je však mnoho Seredčanov, ktorí nevedia, že takéto niečo sa v Seredi nachádza a za svietidlami mnohí chodia do Trnavy či Bratislavy.

Preto pevne veríme, že sme vás presvedčili o tom, že túto predajňu sa naozaj oplatí navštíviť. Nájdete tu najvyššiu možnú kvalitu, ktorá sa momentálne nachádza na trhu za naozaj skvelé ceny.

V Seredi ich nájdete na ulici Priemyselná 12 a cestou v priemyselnom parku vás budú viesť aj navigačné tabule. Ak si ich názov zadáte do navigačnej aplikácie Waze či Google maps, tak túto predajňu hravo nájdete.

S otázkami ich môžete kontaktovať na telefónnom čísle +421 333 211 751 alebo emailom na adrese predajna.sered@eglo.com. 

Sledovať ich môžete aj na Facebooku a Instagrame a predajňu môžete navštíviť od pondelka do piatku v čase od 10.00 hod. do 18.00 hod. Otvorené majú aj v sobotu od 09.00 hod do 12 00 hod. Celú ponuku svietidiel a ich príslušenstva si môžete pozrieť na stránke www.eglo.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou EGLO.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Eglo
Zdieľať na Facebooku