24.06.2024, meniny má
30. mája 2024

V Seredi sa dnes otvorilo moderné nákupné centrum Prúdy. Ponúka široký výber rôznych obchodov, ktoré si obľúbite

V Seredi sa dnes otvorilo moderné nákupné centrum Prúdy. Ponúka široký výber rôznych obchodov, ktoré si obľúbite
Zdroj: Seredsity.sk

Dnešným dňom sa v Seredi otvorilo nové nákupné centrum Prúdy. Vzniklo tak miesto, ktoré Seredčanom ušetrí obrovské množstvo času, ktorý predtým museli vynaložiť na cestovanie za nákupmi. Nákupné centrum Prúdy, ktorého rozmanitosť je postavená na silnej základni známych značiek, prichádza s nespočetnými výhodami pre svojich návštevníkov.

Od dnešného rána tak môžete navštíviť nové obchodné priestory, ktoré sú pre vás pripravené v plnej kráse. Dnes od 15:00 do 17:00 je pripravený aj menší sprievodný program v podobe detskej bublifukovej show a sladkej cukrovej vaty.

Nákupné centrum rozšírilo ponuku služieb a občianskej vybavenosti v Seredi, v časti Stredný Čepeň, a bude slúžiť širokej spádovej oblasti. Developer plní svoj sľub a z polyfunkčnej zóny Prúdy sa postupne stáva plnohodnotná, samostatná a sebestačná štvrť.

Zdroj: Seredsity.sk

reklama

Toto nové nákupné centrum s celkovou výmerou 2900 m² nie je len miestom na nakupovanie, ale stáva sa aj neodmysliteľnou súčasťou nového bývania v tomto prekvapujúcom rozvojovom projekte. Nakúpné centrum doplní už úspešne etablovaný supermarket Billa a rozšíri občiansku vybavenosť v lokalite Prúdy.

Prúdy však nie sú len miestom pre inovatívne nákupy, predstavujú aj revolučný prístup k bývaniu. V rámci tohto ambiciózneho developerského projektu majú záujemcovia o nové bývanie na výber z troch rovnako skvelých alternatív. Môžu si zakúpiť stavebný pozemok, priestranný byt alebo už dokončený a skolaudovaný rodinný dom. Prúdy sa tak postupne stanú miestom, kde sa môžu rodiny usadiť a budovať si svoj vlastný domov.

V prípade, že by ste sa chceli informovať o možnostiach bývania v tomto krásnom projekte, odporúčame vám navštíviť stránku www.hausland.sk. Pre konkrétnejšie informácie môžete kontaktovať priamo zástupcov projektu na telefónnom čísle 0908 682 422 alebo emailom na adrese info@hausland.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Aké značky nájdete v novom nákupnom centre Prúdy?

Medzi hlavných nájomcov patrí drogéria DM, TEDI, Vesnala lekáreň, Sinsay, GGtabak a Planeo Elektro – značky, ktoré sľubujú spojiť svoje sily a priniesť vám nákupný zážitok, ktorý si zamilujete. Nakupovanie sa tak stane jednoduchým a pohodlným. Od kozmetiky až po elektroniku, nákupné centrum zabezpečí všetky vaše potreby. Vďaka supermarketu Billa môžete spraviť plnohodnotný nákup do domácnosti na jednom krásnom mieste.

Prítomnosť renomovaných značiek ako DM, TEDI, Vesnala lekáreň, GGtabak, Sinsay a Planeo Elektro zaručuje, že každý nákup bude spojený s kvalitou a spoľahlivosťou. Zákazníci môžu očakávať nielen výnimočný sortiment, ale aj výnimočné služby.

Planeo Elektro prináša do nákupného centra zázemie najmodernejších technologických trendov. Nech už hľadáte najnovší smartfón, inovatívne spotrebiče do domácnosti alebo špičkovú elektroniku, Planeo Elektro bude vaším spoľahlivým partnerom v technologických novinkách.

Zdroj: Seredsity.sk

Milovníci módy sa môžu tešiť na trendy a cenovo dostupné oblečenie od Sinsay. S ich širokým výberom odevov a doplnkov si každý návštevník môže dopriať štýlový kúsok, ktorý vystihuje jeho osobnosť.

TEDI prichádza so svojím nezameniteľným konceptom kreatívnych a cenovo dostupných produktov. Každý, kto vyhľadáva originálne a zaujímavé veci pre domácnosť či darčeky, bude nadšený rozmanitosťou, ktorú TEDI prináša.

Vesnala lekáreň zabezpečí, aby mali zákazníci prístup k najlepšej zdravotnej starostlivosti a kvalitným liekom. Bezpečnosť a starostlivosť o zdravie návštevníkov sú pre nich prioritou, ktorú prezentujú aj prostredníctvom svojho sortimentu. Seredčania sa tak určite majú na čo tešiť.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Retail Park Prúdy.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Retail Park Prúdy.
Zdieľať na Facebooku