24.02.2020, meniny má
28. januára 2020

Využívajú Seredčania pobočky Zásielkovne v našom meste? Ide o inovatívny spôsob doručenia vašich objednávok

reklama

Ako hovorí staré porekadlo, kuriér s balíčkom vždy volá vtedy, keď nie ste doma. A problém s doručením vašej objednávky je na svete. Z roboty si nemôžete len tak odbehnúť a práve, keď volá kuriér, nikto nie je doma. Čas, kedy si teda prečítate novú knihu alebo obujete nové tenisky, sa predlžuje a vy ste len zbytočne nervózni.

Tento problém sa ale znaží vyriešiť spoločnosť Zásielkovňa, ktorá prišla s inovatívnym prístupom doručovacích služieb.

Musíme uznať, že nápad je to naozaj skvelý. Ide o to, že akákoľvek prevádzka v našom meste, ktorá má riadne otváracie hodiny a zodpovedného vedúceho, sa môže stať aj odberným miestom Zásielkovne, kde si vašu objednávku viete pohodlne vyzdvihnúť. V Seredi ich máme spolu štyri. Viete, kde sú?

Zdroj: zasielkovna.sk

V čom je výhoda Zásielkovne?

Pre prevádzky to má obrovské plus v tom, že na tom môžu zarábať. Z každej doručenej zásielky, pre ktorú si zákazník príde, dostanú menšiu províziu. Okrem toho im takáto služba zabezpečí aj vyšší prílev miestnych obyvateľov, ktorý si svoj balík objednali priamo na ich prevádzku.

Výhodou pre zákazníka, ktorý si tovar objednal, je, že balík naňho bude čakať a on si zvolí ten správny čas, kedy preňho pôjde. Otváracie hodiny danej prevádzky si môže zistiť aj počas prechádzky po meste, takže naplánovanie času je veľmi ľahké. Navyše! Cena za doručenie je oveľa nižšia ako pri klasických kuriéroch alebo Slovenskej pošte.

Na Slovensku je už  viac ako 700 takýchto prevádzok a Zásielkovňa sa môže pochváliť, že na Slovensku je v každom meste nad 5 000 obyvateľov. Celkovo však funguje už v 30 krajinách a celkový počet zásielkovní je 4 031. Spolupracujú s viac ako 28 000 eshopmi, takže si myslíme, že pokrytie majú naozaj fantastické. Zásielku môžete dokonca sledovať online na ich stránke alebo môžete využiť ich výbornú zákaznícku podporu.

Zdroj: zasielkovna.sk

Kde v Seredi má Zásielkovňa svoje prevádzky ?

V Seredi túto zaujímavú možnosť využili zatiaľ štyri prevádzky, ktoré sú v rôznych častiach mesta, no stále sú relatívne blízko. Takýmto spôsobom si môžete naplánovať nielen čas vyzdvihnutia, ale aj trasu, a teda, či si zásielku vyzdvihnete cestou z alebo do práce.

Vyzdvihnutie zásielky môžete prepojiť aj s nákupom v danej prevádzke. Minimálne v prípade, ak budete potrebovať farby, zacvičiť si, kúpiť domáce potreby alebo originálne detské a dámske oblečenie.

Hovoríme o prevádzkach Farby-Laky Dam Color na Podzámskej ulici, Fitness Šipka na ulici Dionýza Štúra, Azetko Domáce potreby na Námestí slobody a predajňa JEJA na Pekárskej ulici.

Dúfame, že služby Zásielkovne skúsite využiť aj vy. Do komentára nám môžete napísať, či ste jej služby už niekedy využili. Poprípade, ak vlastníte prevádzku a ponuka spolupráce vás zaujala, pokojne túto spoločnosť kontaktujte na tomto odkaze.

Zdroj: zasielkovna.sk

Zdroj: zasielkovna.sk

Zdroj: zasielkovna.sk

Zdroj: zasielkovna.sk

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku