24.06.2024, meniny má
23. septembra 2020

Zápasník MMA Roman Paulus z Paty sa objavil v prvej epizóde reality show Oktagon Výzva

Zápasník MMA Roman Paulus z Paty sa objavil v prvej epizóde reality show Oktagon Výzva
Zdroj: Roman Paulus
reklama

V článkoch, ktoré sme si pre vás pripravili ešte v máji, sme vás informovali o skvelých športových úspechoch našich bojovníkov. Ak vám tieto články o Romanovi Paulusovi alebo Lukášovi Eliášovi unikli, nájdete ich na našom webe.

O Romanovi si môžete prečítať aj v tomto článku. O Lukášovi a jeho úspechoch sme písali  taktiež už veľakrát a všetky články o ňom nájdete v našom archíve.

Týmto dvom bojovníkom sa podarilo dostať do najväčšej a zároveň aj najprestížnejšej MMA organizácie na Slovensku a Čechách, ktorou je Oktagon. Roman Paulus z Paty však vystupuje aj v reality show Oktagon Výzva.

Tohtoročná Oktagon Výzva

Oktagon Výzva je reality show, v ktorej sú štyria Česi a štyria Slováci. Všetci ôsmi spolu bývajú v jednom dome a každého z nich čaká jeden zápas. Dokopy sa teda môžeme tešiť na 4 zápasy.

reklama

V tejto show sa bojuje o titul šampióna Oktagon Výzvy. Účastníci spolu trénujú a pripravujú sa na zápasy v spoločnom gyme. Okrem toho ich čakajú rôzne výzvy. Ak tím vyhrá, môže si vybrať nasledujúci zápas.

Víťaz získa opasok šampióna Oktagon Výzvy. Reality show sledujú ľudia na celom Slovensku a v Česku už od 14. septembra 2020 na televíznej stanici TV JOJ Plus.

Romana Paulusa môžete vidieť v prvej epizóde, ktorá mala premiéru 20. septembra 2020.

zdroj: YouTube Oktagon

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: YouTube, Roman Paulus
Zdieľať na Facebooku