26.04.2024, meniny má
21. februára 2019

Žiačky HK Slávia Sereď nedali šancu svojim súperkám z Nitry a priviezli si domov dve cenné víťazstvá

Starším a mladším žiačkam z klubu HK Slávia Sereď začala sezóna prvým odvetným kolom proti domácemu klubu UDHK Nitra. Naše dievčatá išli do zápasov s jednoznačným cieľom, ktorým boli dve víťazstvá pred domácimi odvetami.

Staršie žiačky: UDHK  Nitra – HK Slávia Sereď 18:27

Favoritky zo Serede splnili svoj cieľ a po zlepšenom výkone v druhom polčase si odviezli z Nitry dva body. Naše hráčky preukázali oveľa väčšiu túžbu po výhre ako ich súperky a dobrou hrou ich dokázali prekonať vo viacerých herných situáciách. Naše dievčatá prejavujú svoj hádzanársky talent, ktorý v kombinácii s výbornou prácou celého tímu prináša výsledky, z ktorých sa veľmi tešíme.

Zostava: Očenášová E., Javorová E. – Szilvasiová K., Mališová D. 2, Osazze J. 8, Malá J. 6, Slobodová L. 2,  Žáková V. 1, Nagyová L. 8, Šuhajová T.

Tréner: Milan Novák

Mladšie žiačky: UDHK  Nitra – HK Slávia Sereď 12:22

Naše mladšie žiačky do svojho prvého zápasu nastúpili bez niektorých opôr tímu. Absencia týchto hráčok bola viditeľná, ale celý prvý polčas bol veľmi vyrovnaný a vyzeralo to na drámu až do konca zápasu. Po prvom polčase však hráčky Serede zlepšili svoju obrannú činnosť a nedovolili súperkám sa presadiť. Aj napriek vyrovnanému prvému polčasu si hráčky HK Slávia Sereď odvážajú domov zaslúžené víťazstvo. Gratulujeme.

Zostava: Javorová E., Bavúzová S.  – Lehocká T., Malá J. 11, Nagyová B., Mališová D. 8, Šuhajová T. 3, Černá A., Fogelová E., Hubináková P.

Ženy čaká prvé kolo už tento víkend

Po dlhšej zimnej prestávke svoju druhú časť sezóny odštartuje aj ženská liga. Naše hádzanárky sa vo svojom prvom zápase predstavia na pôde klubu Zlatná na Ostrove už túto sobotu o 18:00 hod. Naše družstvo sa momentálne nachádza na úžasnom druhom mieste a to, či sa stanú majsterkami celej ligy, sa dozvieme v najbližších mesiacoch.

V nedeľu 24. februára sa na domácej palubovke predstavia mladšie a staršie žiačky proti klubu ŠKP Topoľčany o 15:00 hod. a 16:00 hod.