19.04.2024, meniny má
14. augusta 2021

10 dôvodov, prečo je Autocentrum z Horného Čepeňa jeden z najlepších servisov v Seredi

10 dôvodov, prečo je Autocentrum z Horného Čepeňa jeden z najlepších servisov v Seredi
Zdroj: Seredsity.sk
reklama

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sídliace na Hornočepenskej ulici 122 je plne vybavená prevádzka, ktorá každým rokom poskytuje stále komplexnejšie servisné služby pre automobily. Pre našich čitateľov to určite nie je žiadna neznáma značka.

Za posledné dva roky totiž pravidelne informujeme o ich exkluzívnych akciách, limitovaných ponukách alebo predstavujeme ich služby a zamestnancov. Dnes sme sa pre vás rozhodli zhromaždiť všetky jedinečné dôvody, prečo aj vám môže tento servis v mnohých veciach vyhovovať a pomôcť vyriešiť vaše problémy.

1. Termín opravy si môžete zarezervovať online cez rezervácie na FB. Všetko vyriešite aj cez firemný WhatsApp

Ako jeden z mála servisov v Seredi sa Autocentrum Sereď – Horný Čepeň prihovára svojim zákazníkom pravidelne aj v online priestore prostredníctvom svojej facebookovej stránky. Z firemného profilu sa dozviete všetko o ich službách, nájdete tu kopu noviniek a ukážok z ich práce.

Môžete na ňom rovno využiť rezervačný online systém, v ktorom si vyberiete konkrétnu službu a termín si priamo a expresne zarezervujete. Nemusíte byť odkázaný na telefonáty, pretože v online kalendári vidíte voľné, resp. aj rezervované termíny.

reklama

Autocentrum je v komunikácii flexibilné, kontaktovať ich môžete aj cez WhatsApp na čísle 0918 033 592. Čerešničkou na torte je, že po úspešnom servise vám vždy príde okamžite SMS notifikácia s informáciou, že vozidlo je pripravené na prebratie.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

2. Jediný autoservis v Seredi, ktorý prevádzkuje aj e-shop

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sa od konkurencie v našom regióne chce odlíšiť, a preto sa v priebehu minulého roka rozhodli spustiť svoj e-shop www.kuponline.sk.

E-shop je zatiaľ zameraný na široký výber pneumatík, postupne sa bude rozrastať aj o ďalšie auto-moto produkty. Pneumatiky ponúkajú až od 23 svetoznámych výrobcov. Stačí si vybrať, objednať a pneumatiky vám potom na počkanie rovno vymenia v Hornom Čepeni.

ZDROJ: FREEPIK.COM

3. Bezkonkurenčne najlacnejšie prezutie v regióne

Náš pozorný čitateľ vie, že Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sa pravidelne vracia v rámci prezúvacej sezóny s exkluzívnymi zľavami na prezutie, o ktorých sme písali aj na Seredsity.sk naposledy na jar 2021.

Či už prichádza zimné alebo letné prezúvanie, cený sú nastavené vždy rovnako – za 10 eur na diskoch a za 15 eur máte klasické prezutie pneumatík komplet so všetkým, čo k tomu patrí.  Samozrejmosťou je aj sezónne uskladnenie pneumatík priamo v servise.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

4. Bez stresu a ide sa ďalej – náhradné vozidlo je vám počas opravy vždy k dispozícii

Poznáte veľmi dobre situáciu, že keď sa vám má pokaziť auto, tak sa pokazí v ten najnevhodnejší čas. Nájsť náhradné riešenia počas opravy vášho vozidla je často zbytočne stresujúce a náročné.

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň myslí na všetko, a kým bude vaše vozidlo v oprave, tak s náhradným vozidlom vyriešite všetko, čo treba.

Zdroj: Autocentrum Sereď – Horný Čepeň

5. Nechajte si svoje auto dokonale vyčistiť a vytepovať 

Aj vy máte chuť ísť po poriadnej údržbe či oprave auta rovno do autoumyvárne, nech je vozidlo aj zvonka tip-top? Nepresúvajte sa nikam a auto rovno nechajte v autoservise v Hornom Čepeni, aby vám ho mechanici kompletne vyčistili.

Vozidlo si môžete dať vyčistiť, poumývať, zvnútra povysávať, vytepovať a do detailov vyčistiť všetky povrchy vrátane leštenia svetlometov. Máte tak vyriešené dve muchy jednou ranou. Opravené a čisté vozidlo je pocit na nezaplatenie.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

6. Kvalitný rýchloservis a opravy na počkanie

Každý z vás potrebuje auto obratom, a preto Autocentrum – Horný Čepeň ponúka tiež expresný rýchloservis, s ktorým vyriešite vaše problémy s vozidlom doslova na počkanie.

Výmeny oleja a filtrov, prevádzkových kvapalín, opravy brzdového systému, podvozku, autodiagnostika, príprava auta na STK a ďalšie. Jednoducho všetky dôležité veci, ktoré často doslova „horia“ a potrebujete ich mať vyriešené čo najrýchlejšie.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

7. Každý zákazník dostáva zdarma autodiagnostiku na PC a prehliadku podvozku

V dnešnej dobe je auto-diagnostika nevyhnutným vybavením autoservisov. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň využíva kvalitný diagnostický nástroj značky Texa. Vďaka nemu vedia mechanici diagnostikovať presnú závadu na vašom vozidle.

Prehliadka podvozku je dôležitá, aby sa zistili možné opotrebovania jeho častí. Autodiagnostiku a prehliadku podvozku vám mechanici urobia komplet zdarma.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

8. Osobne za vás vyriešia STK a EK kontrolu od opravy až po vyzdvihnutie

Vy osobne sa nemusíte vôbec zúčastniť otravnej kontroly na STK či EK. Ak chcete, všetko za vás vyriešia zamestanci. Pozor, ísť na kontrolu STK a EK bez predchádzajúceho servisu sa nevyplatí. Ušetrite si zbytočné nervy a náklady, ktoré súvisia s opakovaním technickej kontroly a nechajte si všetko dôležité skontrolovať a opraviť v servise.

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň dokonale pripraví vaše vozidlo tak, aby kontrola prebehla hladko a bez problémov. Ak vás táto kontrola čaká, nenechávajte nič na náhodu, objednať sa môžete tiež na telefónnom čísle 0918 033 592.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

9. Možnosť výmeny oleja v automatických prevodovkách

Aj z vlastnej skúsenosti vieme, že nie každý servis v Seredi disponuje možnosťou výmeny oleja v automatických prevodovkách. Oproti statickej výmene, dynamická výmena oleja v automatickej prevodovke spočíva vo výmene celého objemu použitého oleja v systéme.

Vďaka dynamickej výmene máte istotu, že automatická prevodovka je zbavená všetkých nečistôt. Ak sa chcete dozvedieť viac o výhodach výmeny oleja v automatických prevodovkách, pozrite si tento blog na ich stránke, ktorý sa tejto problematike venuje.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

10. Všetko pod jednou strechou. Autocentrum je servis, ktorý šetrí váš čas

Či už ide o kontrolu tesnosti motora, opravy brzdového systému, výmenu rozvodov, ale aj kompletný servis, dezinfekciu a plnenie klimatizácií. Všetky náročnejšie, ale aj drobné opravy môžete jednoducho vyriešiť naraz na jednom mieste.

Jednotlivé služby Autocentra Sereď – Horný Čepeň nájdete na tejto stránke. Ich spektrum je naozaj široké a na blogoch sa o nich môžete dozvedieť viac. Využiť môžete aj rôzne doplnkové  služby.

Nezabudnite na telefónne číslo 0918 033 592 a zamestnanci vám určite radi odpovedia na vaše otázky. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň vám aj prostredníctvom tohto článku praje bezpečnú cestu.

ZDROJ: SEREDSITY.SK

Článok vznikol v spolupráci so značkou Autocentrum Sereď – Horný Čepeň.

Zdroje: SEREDSITY.SK
Zdieľať na Facebooku