13.08.2022, meniny má
26. júla 2022

Aj tento rok sa bude konať akcia Sereď v pohybe. Príďte si užiť zábavu a šport v jednom

Aj tento rok sa bude konať akcia Sereď v pohybe. Príďte si užiť zábavu a šport v jednom
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Obľúbenosť športových akcií, ako je Beh nádeje, SBA 3×3 Tour či basketbalové turnaje, svedčia o tom, že v Seredi žije mnoho nadšencov športu a pohybu. Už tradične preto mesto Sereď organizuje v spolupráci so seredskými športovými klubmi a občianskymi združeniami športovo-relaxačnú akciu Sereď v pohybe.

Svoje športové oblečenie a vybavenie si tak môžete pripraviť na 24. septembra 2022, kedy sa bude športovať na rôznych miestach v Seredi. Kompletný program bude zverejnený neskôr. Informácie priniesli Seredské novinky.

Sereď v pohybe

Obľúbená akcia Sereď v pohybe sa bude teda konať 24. septembra 2022 na rôznych športoviskách v meste. Akcia je určená pre celé rodiny, amatérov a začiatočníkov, ale aj pre tých zdatnejších v športe.

Každý, kto by chcel prezentovať svoju činnosť alebo svojich športovcov, poprípade predstaviť tréningový program či cvičenia, ktoré sa v našom meste tešia veľkej obľube, ako je napr. joga, zumba, cross fit, jumping, fitness a iné, sa môže zaregistrovať na emailovej adrese skolstvo.sport@sered.sk.

reklama

Alebo sa môžete prísť zaregistrovať priamo na oddelenie školstva, rodiny, kultúry a športu MsÚ v Seredi v kanc. č. 18 v termíne do 31. augusta 2022.

Počas konania akcie sa návštevníci môžu zapojiť do rôznych aktivít a vyskúšať si, ktorý šport je pre nich vhodný. Pritom sa dozvedia, čo všetko sa dá dosiahnuť pravidelným tréningom. Taktiež sa oboznámia s činnosťou klubov, združení a organizácií pôsobiacich v Seredi.

Samozrejme, organizátori nezabúdajú ani na najmenších, pre ktorých budú tiež pripravené rôzne hry a aktivity. Kompletný program s presným časovým harmonogramom a miestom konania športových akcií bude zverejnený pred akciou.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku