22.07.2024, meniny má
13. septembra 2023

Aj tento štvrtok bude v Seredi o športe. Navštívte aj vy 8. športový štvrtok na Mlynárskej ulici

Aj tento štvrtok bude v Seredi o športe. Navštívte aj vy 8. športový štvrtok na Mlynárskej ulici
Zdroj: seredsity.sk
reklama

Od konca júla sa štvrtkové popoludnia v našom meste nesú v športovom duchu. Keďže mesto Sereď sa chce venovať dlhodobému rozvoju práce s mládežou, rozhodli sa podporiť mladých vytvorením pravidelných neformálnych podujatí.

Športové štvrtky sa konajú do konca septembra. Mladí v našom meste tak majú stále možnosť tráviť svoj voľný čas zmysluplne a pod záštitou mesta. Na ktorom športovisku sa uvidíme najbližšie?

 Štvrtok patrí športu

Druhý septembrový športový štvrtok pre mládež v Seredi sa uskutoční 14. septembra 2023 od 16.00 hod. Tentokrát sa nadšenci športu stretnú na Mlynárskej ulici.

Všetkých mladých čakajú taktiež zaujímavé športy ako frisbee, basketbal či bedminton. Program bude pripravený nielen pre mládež ale aj pre tých najmenších. Animátorky pripravujú súťaže, v ktorých sa deti budú môcť zahrať a zasúťažiť si. Popoludnie rovnako aj v tomto prípade opäť spestrí hudba a možnosť stretnúť sa s ďalšími mladými ľuďmi.

reklama

Športové štvrtky sú organizované v spolupráci so ZŠ Fándlyho, ktorá poskytla športové pomôcky práve pre túto príležitosť. Vstup na podujatie je voľný.

štvrtok

Zdroj: FB Mesto Sereď

Zdroje: seredisty.sk
Zdieľať na Facebooku