08.12.2023, meniny má
16. októbra 2018

Ak plánujete svadbu v roku 2019, na tento výnimočný event musíte prísť

reklama

Svadba je najdôležitejší deň vášho života. Hromada ľudí ho pritom podcení a celú svadbu sa pokúsi zorganizovať na vlastnú päsť, čo môže dopadnúť katastrofálne.

Najkrajší moment života by ste mali mať odkonzultovaný s odborníkmi, ktorí veľmi dobre vedia, ako má nádherná svadba vyzerať. V Seredi sa v sobotu, 20. októbra, tešíme na 1. ročník svadobnej výstavy, kde nesmiete chýbať, pokiaľ plánujete svadbu v najbližších rokoch.

Svadobní profesionáli z Diamond Decor štúdia pripravia všetko, čo na svadbu budete potrebovať a verte nám, že na väčšinu vecí by ste si v živote nespomenuli. Agentúru vedie šikovná mladá podnikateľka Eva Bališová, ktorú budete môcť osobne stretnúť na tejto výstave. Vďaka jej prístupu bude vaša svadba nádherným zážitkom na celý život.

Mladá talentovaná podnikateľka Eva Bališová je známa svojim osobitným prístupom ku klientom. Spoznať ju môžete aj na pripravovanej výstave.

reklama

Spolu so skvelým tímom sa postarajú o ideálny výber miesta a svadbu snov zorganizujú v exteriéri aj interiéri. V zálohe majú plno tipov na rozkošné reštaurácie či sladké cukrárne. Na svadobnej výstave vám predstavia aj nádherné darčeky, snubné prstene, svadobné tenisky vlastnej výroby, vence, stuhy, či catering alebo zákusky.

Vhodný výber detailov, výzdoby a dekorácií dotvoria celkovú atmosféru svadby. Na mieru šitú pre snúbencov.

Nesmieme zabudnúť ani na nevestu či ženícha. Vedeli ste, že je zvykom, aby sa nevesta na svadbu pripravovala niekoľko dní vopred? Na 1. ročníku svadobnej výstavy získate všetky tipy na špičkových stylistov, kozmetičky či kaderníkov, vďaka ktorým budete na svadbe vyzerať ako z rozprávky.

Väčšina ľudí nemá o organizácii svadieb ani len poňatia a práve sobotňajšia svadobná výstava v Diamond Decor na M. R. Štefánika 2157 je skvelé miesto, kde získate všetky potrebné informácie.

A navyše nebude chýbať ani hromada zábavy, 1. ročník svadobnej výstavy (kliknite) totiž prinesie vzrušujúcu tombolu s hodnotnými výhrami. Profesionáli z Diamond Decor vám tak nielenže zariadia vysnenú svadbu, no zaručia, že sa v sobotu rozhodne nudiť nebudete.

ZÁBERY, KTORÉ VÁS OČARIA

Na záver si pozrite krásne video približujúce atmosféru, ktorú vám dokáže vytvoriť jedine svadobná a eventová agentúra Diamond Decor. Nahliadnuť môžete aj na oficiálny eventový plagát svadobnej výstavy. Veríme, že zaľúbení snúbenci využijú možnosť dozvedieť sa všetko podstatné pod jednou strechou, aby ich svadba bola skutočne zážitkom na celý život.

Oficiálny plagát 1. ročníka svadobnej výstavy Diamond Decor 20. októbra 2018.

Článok vznikol v spolupráci so svadobnou agentúrou Diamond Decor

Zdieľať na Facebooku