13.08.2022, meniny má
26. mája 2022

Ako dopadla posledná razia na drogy? V našom meste boli opäť zadržané osoby aj podozrivé látky

Ako dopadla posledná razia na drogy? V našom meste boli opäť zadržané osoby aj podozrivé látky
Zdroj: seredsity.sk
reklama

V stredu 25. mája 2022 v poobedňajších hodinách vykonali dva policajné tímy z OR PZ Galanta policajnú akciu zameranú na drogovú trestnú činnosť. O akcii, ktorá prebiehala súčasne na dvoch miestach, sme vás informovali aj v nedávnom článku.

Pri razii im pomáhali aj policajti z Pohotovostného policajného útvaru Bratislava.

Dva tímy na dvoch miestach naraz

Ako píše Polícia SR – Trnavský kraj na svojom Facebooku, jeden vyšetrovateľ s tímom zasahovali v rodinnom dome na Dlhej ulici. So súhlasom na vstup do obydlia vykonali domovú prehliadku, pri ktorej zadržali jednu podozrivú osobu.

Druhý policajný zákrok prebehol na Parkovej ulici. Vyšetrovateľ tam obmedzil na osobnej slobode aj ďalšiu podozrivú osobu – muža, a za pomoci policajných technikov prehliadli jeho osobné auto.

reklama

zdroj: seredsity.sk

„Pri služobnom zákroku zaistili policajti viaceré podozrivé látky s podozrením na drogy a zaslali ich na expertízne skúmanie. Predbežné skúmanie zistených látok doposiaľ nebolo ukončené, očakávame, že nám experti informácie oznámia v priebehu nasledujúcich hodín.

Policajti na prípade intenzívne pracujú a vykonávajú procesné úkony so zadržanými. Do rozhodnutia vyšetrovateľa zostávajú osoby v cele policajného zaistenia,“ píšu policajti v statuse.

 Podporte článok zdieľaním.

Zdroje: FB Polícia SR - Trnavský kraj
Zdieľať na Facebooku