21.05.2024, meniny má

Ako si predstavujete kultúru v meste? Aj váš názor môže pomôcť mestu zlepšiť ju

8. augusta 2018
8. augusta 2018

Ako si predstavujete kultúru v meste? Aj váš názor môže pomôcť mestu zlepšiť ju

reklama

Myslíme si, že kultúra v našom meste je na dobrej úrovni aj keď priestor na zlepšenie sa tu vždy nájde. Každý však musí uznať, že toto leto Dom kultúry v Seredi prekvapil asi všetkých občanov so sériou koncertov v Mestskom amfiteátri, ktoré nás čakajú počas tohto mesiaca.

Náš amfík sa tento rok výrazne zapísal na mapu hudobných koncertovPrišiel s menami, ktoré prekvapujú fanúšikov rôznych generácií a hudobných štýlov po celom Slovensku. Clean Bandit z Veľkej Británie, fínski violončelisti Apocalyptica, kalifornskí rockeri Papa Roach a legendárna Suzi Quatro z USA. Všetko sú to svetoznáme hudobné špičky v našom malom meste.

Na kultúru ako takú sa treba pozrieť zo širšieho uhľa pohľadu a preto vás mesto, konkrétne oddelenie Školstva, kultúry, rodiny a športu prosí o vyplnenie dotazníka, ktorý pomôže pri tvorbe novej koncepcie rozvoja kultúry do roku 2023.

reklama

V dotazníku nájdete viacero otázok, ktoré vám zaberú naozaj zopár minút, no mestu dokážu odpoveď nato, akým smerom by mala kultúra v meste smerovať. Dotazník nájdete na tomto odkaze.

Alebo len jednoducho kliknite na tento link:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq_U09wPLMeCftqMcE7QUh2n5IVcrHh2MWOnGSE9ol_dSpJQ/viewform?embedded=true

Zdroje: Oddelenie Školstva, kultúry, rodiny a športu v meste Sereď
Zdieľať na Facebooku