06.04.2020, meniny má
29. januára 2020

Aktuálne! Vo finále Miss Slovensko 2020 je Seredčanka aj Šintavčanka. Majú naše krásne dievčatá šancu na výhru?

Aktuálne! Vo finále Miss Slovensko 2020 je Seredčanka aj Šintavčanka. Majú naše krásne dievčatá šancu na výhru?
Zdroj: cas.sk
reklama

Sereď a Šintava budú mať svoje reprezentantky v najslávnejšej modelingovej súťaži na Slovensku. Sú totiž súčasťou finálovej dvanástky pre Miss Slovensko 2020.

Tá bude oslavovať tento rok svoj jubilejný dvadsiaty piaty ročník a my sme nesmierne radi, že pri tomto galavečeri bude mať svoje zastúpenie naše mesto a blízka obec Šintava. Finálový večer 25. ročníka sa uskutoční 25. apríla 2020 a v priamom prenose ho odvysiela TV Joj. Dúfame, že aj vy budete držať palce našim dievčatám.

Dnes 29. januára 2020 sa v Bratislave predstavila očarujúca finálna zostava Miss Slovensko 2020. Víťazka 25. titulu Miss Slovensko získa postup na Miss World 2020, honorovanú zmluvu, osobný automobil, dovolenku pre dve osoby, trojizbový byt na jeden rok a viacero ďalších cien.

„Tento rok sa do projektu prihlásilo viac ako 300 dievčat, z čoho sme vybrali 80 semifinalistiek a 12 finalistiek,“ povedal pre TASR riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Medzi nimi je aj Seredčanka Natália Lopašovská (21) a Šintavčanka Natália Vohláriková (18). Celú finálnu zostavu si môžete pozrieť na tomto odkaze. Dievčatám ešte raz gratulujeme a pevne veríme, že jedna z nich ovládne najväčšiu súťaž krásy na Slovensku.

Podľa nás sú jednými z favoritiek, čo poviete?

NATÁLIA LOPAŠOVSKÁ, Sereď. Zdroj: Jan Zemiar

NATÁLIA VOHLÁRIKOVÁ, Šintava. Zdroj: Jan Zemiar

NATÁLIA VOHLÁRIKOVÁ, Šintava. Zdroj: cas.sk

NATÁLIA LOPAŠOVSKÁ, Sereď. Zdroj: cas.sk

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Vohláriková (@natalia.vohlarikova),

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Topky.sk, cas.sk
Zdieľať na Facebooku