28.05.2023, meniny má
22. septembra 2018

Akú by mala Sereď ŠPZ, ak by bola okresným mestom? (Anketa)

reklama

Naše mesto máme radi aj napriek tomu, že veľkosťou medzi slovenskými mestami práve nevyniká. V jej domoch a bytoch sa skrýva len okolo 16 000 ľudí, ktorí síce tvoria jedinečnú komunitu, no z geografického hľadiska patríme stále k menším hráčom.

Aj napriek tomu, že v Seredi nájdeme takmer všetko, čo potrebujeme na pohodlný každodenný život, po významnejšie úrady či školy by sme museli cestovať do najbližšieho okresného či krajského mesta. Galanta a Trnava číslami prevyšujú, no poďme si predstaviť situáciu, v ktorej je Sereď okresným mestom.

Samozrejme, nesmela by chýbať ani občianska vybavenosť, no nechajme teraz zložité veci stranou a pre zábavu sa zamyslime, akú by Sereď dostala poznávaciu značku. Z médií ste možno zachytili informáciu, že Bratislava potrebuje pre svojich vodičov registrovať nové evidenčné číslo vozidla, nakoľko skratke BL už dochádzajú možné kombinácie.

reklama

Myslite pritom na to, že SE už patrí Senici, no SR či SD sú stále voľné a na seredských EČV by sme si ich určite predstaviť vedeli. Čo si ale myslíte vy? Ktorá z dvoch možností vám je sympatickejšia?

[socialpoll id=”2520576″]

Zdieľať na Facebooku