24.06.2024, meniny má
17. októbra 2023

ŠKF Sered privíta slávny Slovan Bratislava. Podarí sa našim chlapcom vyhrať?

ŠKF Sered privíta slávny Slovan Bratislava. Podarí sa našim chlapcom vyhrať?
Zdroje: Michal Dinga/FB ŠKF Sereď
reklama

Ak máte zajtra v práci voľno a chceli by ste na vlastnej koži zažiť atmosféru zaujímavého futbalové zápasu priamo v Seredi, máme pre vás tip!

Zápas 3. kola slovenského pohára Slovnaft Cup bude určite dostatočne nabitý adrenalínom. Proti sebe sa postavia ŠKF Sereď proti ŠK Slovan Bratislava a to už zajtra 18. októbra 2023 o 15.00 hod. na futbalovom štadióne v Seredi.

Spôsob hry súpera poznajú

Tak určite pre každého z nás je to veľký zážitok nastúpiť proti najlepšiemu mužstvu na Slovensku čo sa skladby kádra týka keďže Slovan môže postaviť dve plnohodnotné základné zostavy, ktoré musia, aj budú proti 3. ligovému tímu dominovať. Súpera ako aj ich systémové veci trénera Weissa poznáme. Tento zápas bude o tom ako to uchopí Slovan a čo nám dovolí, či nás podcenia alebo nie. My môžeme len prekvapiť.

Uvedomujeme si veci, ktoré vieme. Aj my máme kvalitu v hráčskom kádri. Prioritou pre nás je potešiť našich fanúšikov čo si nájdu cestu na zápas. Aby sme boli Slovanu do určitej miery vyrovnaným súperom. Špeciálne sme sa nijako nepripravovali. Je to pre nás vsunutý zápas medzi dvomi kolami,“ prezradil tréner družstva Slezák.

reklama

Predaj vstupeniek prebieha na sekretariáte klubu za cenu 7 eur, mládež do 18 rokov má vstup zdarma. Všetci futbaloví nadšenci a verní fanúšikovia nášho seredského futbalu sú vítaní.

 

škf sereď

Zdroj: ŠKF Sereď

Zdroje: skfseredfutbal.sk, seredsity.sk
Zdieľať na Facebooku