31.05.2023, meniny má

Aký bol Vatafest? Jednoducho úžasný (Fotoreport)

15. augusta 2018
Autor: Kristína Mihalcsaková
15. augusta 2018

Aký bol Vatafest? Jednoducho úžasný (Fotoreport)

Aký bol Vatafest? Jednoducho úžasný (Fotoreport)
Autor: Kristína Mihalcsaková
reklama

Prvý ročník Vatafestu dopadol nad všetky naše očakávania a bolo nám na tomto podujatí naozaj príjemne. Ak si tento festival premietneme do čísiel, tak dostaneme veľmi zaujímavé informácie. Festivalu sa zúčastnilo cca 2000 návštevníkov, čo je naozaj super číslo. Predstavilo sa viac ako 60 umelcov na 5 rôznych stanovištiach.

Autor: Viktor Bukovský

Prvý ročník festivalu vám priniesol 3 veľmi zaujímavé diskusie, 6 nadupaných, hudobných koncertov, 2 výstavy umeleckých prác a 3 dramatické predstavenia. Svoje pohybové a tanečné zručnosti ste si mohli preveriť na 3 tanečných workshopoch alebo na celodennom kurze žonglovania. Ak ste milovníci klavírnej hudby, určite ste si prišli na svoje na unikátnom klavírnom workshope a pri rozkošnom fotokútiku sa pripravili naozaj stovky fotiek.

Spoločne ste spoznali prácu 14 výrobkárov a originálnu tvorbu rôznych umelcov a autorov. Vychutnať ste si mohli 2 kvalitné značky vína a pochutiť si na nenormálne dobrých koláčoch, burgroch a vrátiť sa do detstva vďaka cukrovej vate.

reklama

Autor: Kristína Mihalcsaková

Organizátori KC Priestor a OZ Mladá Sereď ďakujú všetkým, ktorí sa festivalu zúčastnili a užili si ho. Taktiež ďakujú všetkým partnerom, bez ktorých by toto podujatie nebolo možné zorganizovať. Projekt bol finančne podporený Nadáciou ZSE. My v mene celej redakcie ďakujeme za toto podujatie a už teraz sa tešíme na druhý ročník Vatafestu 🙂

O krásne fotky sa postarali: Stano Klačanský, Viktor Bukovský a Kristína Mihalcsaková.

 

Zdroje: KC Prietor, OZ Mladá Sereď,
Zdieľať na Facebooku