16.04.2024, meniny má
12. júla 2023

Aký osud čaká postavu Evy Dušekovej zo seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorú stvárňuje Seredčanka Petra Dubayová?

Aký osud čaká postavu Evy Dušekovej zo seriálu Dunaj, k vašim službám, ktorú stvárňuje Seredčanka Petra Dubayová?
Zdroje: dunaj.markiza.sk/IG Petra Dubayová
reklama

O talentovanej Seredčanke Petre Dubayovej si na našom webe môžete prečítať mnoho článkov. Petra je talentovaná herečka, ktorá sa vďaka svojmu nadaniu objavila v rôznych divadelných rolách, muzikáloch, činohrách, filmoch aj detských predstaveniach.

Medzi jeden z najznámejších počinov, v ktorom Petra účinkovala určite patrí aj film Sviňa. Od januára môžete Peťu pravidelne vídať aj v dobovom seriáli, ktorý sleduje strhujúce osudy ľudí, ktorých spája obchodný dom Dunaj.

Petra má na konte niekoľko zaujímavých filmov aj muzikálov

Peťa vyštudovala Konzervatórium v Bratislave, hudobno-dramatický odbor. Už štúdia účinkovala v muzikáloch Šľahačková princezná, Rasputin, Mária Terézia, či Bambuľka a hrala aj v činohernom predstavení Punk Rock.

Okrem divadla sa Peťa venuje aj fimovej a televíznej tvorbe. Vidieť ste ju mohli tiež vo filme Zakliata jaskyňa, alebo v seriáloch Víťaz (Skyshowtime), či Dunaj, k Vašim službám (TV Markíza).

reklama

Práve posledný spomínaný seriál je v týchto týždňoch v plnom prúde nakrúcania svojej tretej série. Tá sa na televízne obrazovky dostane už na jeseň tohto roku.

Zdroj: IG Petra Dubayová

Na čo sa môžu diváci tešiť?

Všetci verní diváci určite s nedočkavosťou očakávajú, ako sa budú vyvíjať osudy jednotlivých postáv v ďalšej sérii historického seriálu. Diváci sa aj podľa slov samotných hercov majú skutočne na čo tešiť.

„Vždy, keď dostanem nový scenár, tak kričím, že chcem ďalší, tak som zvedavá, čo bude ďalej. Ja sama som z toho hotová a myslím si, že diváci budú ešte prekvapení,“ povedala k novej 3. sérii herečka Jana Majeská, ktorá stvárňuje Schatzi – Helgu Klausovú, informuje web mediaboom.sk.

TV Markíza pred divákmi vytrvalo drží v tajnosti, čo sa stalo s postavou Evy Dušekovej, ktorú hrá práve mladá Seredčanka Petra Dubayová. Ako je už známe, Eva sa určite vráti do deja, pričom televízia počíta aj s tým, že sa opäť stretne so svojimi najbližšími priateľkami.

Petra

ZDROJ: MARKIZA.SK

Ako uvádza portál mediaboom.sk, podľa nepotvrdených informácií sa o Evu mohol postarať tajomný šéf odboja, s ktorým mala ujsť a schovávať sa má na statku pri koňoch.

Eva sa nevyhne Walterovi Klausovi, ktorého stvárňuje ďalší známy herec Ján Koleník. Ten po nej pátra popri tom, čo mu nôž na krku drží jeho žena Helga alias Schatzi.

Veríme, že nielen my, ale aj vy sa tešíte na nové časti seriálu, kde jednu z hlavných postáv stvárňuje práve táto mladá, talentovaná a sympatická Seredčanka.

Zdroj: IG Petra Dubayová

Zdroj: FB Dunaj, k vašim službám – TV Markíza

Zdroj: FB Dunaj, k vašim službám – TV Markíza

Zdroj: FB Dunaj, k vašim službám – TV Markíza

Zdroje: seredsity.sk, mediaboom.sk, novascena.sk
Zdieľať na Facebooku