21.05.2024, meniny má
2. novembra 2018

Ambiciózna Martina Koniariková z Paty vydáva svoju prvú pieseň. Presvedčí vás, že naozaj má talent?

reklama

Martina Koniariková pochádza z neďalekej Paty a má 21 rokov. Ako nám “Mina” prezradila, spieva odmalička, no posledných 10 rokov sa spevu venuje naplno. Začiatkom tohto roka sa vrátila z Anglicka, konkrétne z mesta Brighton, kde rok študovala spev. Odvtedy sa okrem spevu venuje aj písaniu vlastných piesní a hudbe.

„V Anglicku som bola obklopená veľmi nadanými muzikantmi, ktorí si svoje piesne skladali a mali ich plné zošity. Vtedy som si uvedomila, že pre umelca je nevyhnutné, aby si skladal svoje veci.“

Nakoľko je takéto štúdium finančne veľmi náročné, Martina sa vrátila späť na Slovensko, ale sen živiť sa hudbou ju neopustil, aj keď návrat na Slovensko a zmena školy boli tažkým obdobím. Práve vtedy vznikla pieseň Padá.

reklama

Pri tvorbe spojila svoje sily s producentom, manažérom, bubeníkom, ale predovšetkým dobrým kamarátom Petrom Nemčekom a ako sama hovorí, bez neho by pieseň v takej podobe, ako je, nevznikla.

Celá pieseň bola nahrávaná v ich detských izbách. Nahrávanie v profesionálnom štúdiu je pre začínajúcich muzikantov veľmi drahá záležitosť, preto títo dvaja ľudia museli hľadať rôzne spôsoby, ako robiť to, čo milujú. Momentálne dvojica pracuje na novom albume, ktorý by mal vyjsť budúci rok a my sa už teraz naňho tešíme. Martine držíme palce a dúfame, že o nej ešte budeme počuť. Jej cestu za snom môžete sledovať na jej Instagrame @minakoniarikova.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

My bestie – music

Príspevok, ktorý zdieľa Mina (@minakoniarikova),

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdieľať na Facebooku