04.03.2024, meniny má
21. augusta 2022

Ambiciózny Šintavčan Tomáš Kavoň otvoril v Seredi novú realitnú kanceláriu All Perfect Reality. Odlíšiť sa chce profesionálnou prácou a modernou prezentáciou nehnuteľností

Ambiciózny Šintavčan Tomáš Kavoň otvoril v Seredi novú realitnú kanceláriu All Perfect Reality. Odlíšiť sa chce profesionálnou prácou a modernou prezentáciou nehnuteľností
Zdroj: Seredsity.sk

Vždy veľmi radi vidíme, ak mladý človek nájde svoju vysnívanú prácu a berie ju ako svoje poslanie. Do tejto skupiny ľudí určite patrí aj ambiciózny Šintavčan Tomáš Kavoň, ktorý prednedávnom v Seredi otvoril novú realitnú kanceláriu All Perfect Reality.

Tomáš pôsobí v realitnom biznise už nejaký ten čas, za ktorý sa mu podarilo úspešne zrealizovať množstvo úspešných predajov nehnuteľností. Počas toho získal neskutočné množstvo skúseností, z ktorých čerpá dodnes.

Svojím profesionálnym a vnímavým prístupom vás presvedčí, že ste si vybrali toho správneho realitného makléra, ktorý vám uľahčí celý priebeh kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľnosti.

Realitnú kanceláriu All Perfect Reality nájdete na ulici M. R. Štefánika 4280/30 hneď vedľa ČSOB Banky. Ak by ste kedykoľvek potrebovali poradiť s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, tak Tomáša môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 416 152 alebo emailom na tomas@allperfect.sk.

reklama

All Perfect Reality nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde pridávajú rôzne nehnuteľnosti, ktoré majú v ponuke. Aj vďaka tomu sa môžete dostať k vášmu vysnívanému domu či bytu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Hladký a bezproblémový predaj, kúpa či prenájom nehnuteľností

Riešiť predaj či kúpu nehnuteľností môže byť pre úplného laika obtiažna a zdĺhavá záležitosť. Aj preto ľudia vyhľadávajú služby realitných kancelárií, ktoré nám tento proces uľahčia.

All Perfect Reality za vás vyriešia kompletný kúpno-predajný proces od prvého momentu, kedy sa danú nehnuteľnosť rozhodnete kúpiť či predať. Tým máme na mysli kompletné právne poradenstvo v podobe rezervačných zmlúv, kúpno-predajných zmlúv, zmlúv o budúcich zmluvách, overenie podpisov či zavkladovanie zmlúv na kataster.

Najdôležitejším aspektom v rámci právneho servisu je, aby bola zabezpečená kompletná ochrana tak predávajúceho, ako aj kupujúceho.

S profesionálnym a skúseným maklérom môžete mať celý proces vybavený do niekoľkých dní. Samozrejme, záleží aj od vyťaženosti jednotlivých úradov či bánk. Realitný maklér Tomáš Kavoň sa bude snažiť zabezpečiť, aby tento proces nebol pre vás utrpením, ale bol bezstarostný, hladký a hlavne kompletne dotiahnutý do cieľa.

Tomáš prešiel aj akreditovaným vzdelávacím programom s odbornou skúškou, ktorú udeľuje Národná asociácia realitných kancelárií Slovenska. Na základe toho je pripravený na tie najnáročnejšie situácie pri predaji či kúpe nehnuteľnosti. Aj vďaka neustálemu sa vzdelávaniu dokáže pre svojich klientov prinášať moderné trendy v rámci služieb realitnej kancelárie.

Zdroj: Seredsity.sk

Krásne fotky, dronové videá, profesionálna prezentácia či Iphone za odporučenie

Práca realitného makléra nie je len o vyvesení inzercie na realitné portály a čakanie na niekoho, kto zavolá či napíše email. Je to komplexná činnosť od posúdenia technického stavu nehnuteľnosti, danej lokality, nastavenia správnej ceny, zabezpečenia znaleckého posudku a financovania, vyplatenia pôvodnej hypotéky a jej nahradenia novou.

Okrem toho musí realitný maklér vedieť zabezpečiť aj profesionálnu prezentáciu v rámci audiovizuálnej formy, ktorá je v dnešnej dobe veľmi dôležitá. Tomáš Kavoň z realitnej kancelárie All Perfect Reality dbá na všetky detaily, ktoré sú v dnešnej dobe rozhodujúce pri predaji vašej nehnuteľnosti.

Vytvorenie profesionálnej fotoprodukcie je nevyhnutnou podmienkou, aby bola vaša nehnuteľnosť lákavá a zaujímavá. Ako môžete vidieť na fotkách, Tomáš nenecháva nič na náhodu a fotky bytov či domov vyzerajú naozaj skvele.

Zdroj: Seredsity.sk

Obrovskou konkurenčnou výhodou All Perfect Reality oproti iným realitným kanceláriám sú perfektné dronové videá, ktoré predaj vášho domu či bytu posunú na vyššiu úroveň. Vďaka takémuto videu dokážu záujemcovia lepšie zhodnotiť danú nehnuteľnost a práve to vám môže pomôcť urýchliť predaj aj o niekoľko mesiacov.

Dokumentácia nehnuteľnosti, prezentácia a samotné obliadky sú nástrojom k rýchlejšiemu a efektívnejšiemu predaju. Prístup makléra v tejto oblasti sa jednoznačne odrazí aj na skutočnostiach, ako dlho bude celý predaj trvať, ale aj na tom, či danú nehnuteľnosť predáte za čo najlepšiu cenu.

Zaujímavou možnosťou, ako prísť zadarmo napríklad k Iphonu XS, je odporučenie nehnuteľnosti, ktorú si Tomáš zoberie do ponuky a následne ju predá. Aj toto môže byť pre vás veľmi zaujímavý ťahák, ako si zabezpečiť nový mobil.

Preto ak viete o niekom, kto predáva dom či byt, tak neváhajte a dajte o tom vedieť telefonátom na číslo 0907 416 152 alebo emailom na tomas@allperfect.sk.

Zdroj: Seredsity.sk

Nehnuteľnosti, ktoré sú na predaj a mohli by vás zaujať

Radi by sme vám tiež predstavili exkluzívnejšie nehnuteľnosti z ponuky realitnej kancelárie All Perfect Reality, ktoré sú momentálne k dispozícii.

Jednou z nich je krásny, veľkometrážny 3,5-izbový byt, ktorý sa nachádza na Hornomajerskej ulici v Seredi. Ak hľadáte nadštandardné bývanie v perfektnej lokalite, tak ste práve našli svoje nové bývanie.

Byt má rozlohu 96 m2, prislúcha k nemu krytá loggia a pivnica. Prešiel vkusnou a modernou kompletnou rekonštrukciou, a tak môžete bývať bez akýchkoľvek starostí.

Viac informácií o danej nehnuteľnosti nájdete na tomto odkaze.

Veľmi zaujímavo vyzerá aj novostavba 4-izbového bungalovu s garážou a rozlohou 100 m2, ktorý sa nachádza v obci Šoporňa. K domu prislúcha pozemok s rozlohou 500 m2 + podiel na prístupovej ceste, krytá terasa s rozlohou 18 m2 a garáž s elektrickou bránou.

Bol postavený na privátnej ulici, ktorá vám poskytne maximálne súkromie, ticho a príjemné rodinné bývanie. Viac informácií o danej nehnuteľnosti nájdete na tomto odkaze.

All Perfect Reality vám ponúka na predaj tiež krásny skolaudovaný bungalov, ktorý sa nachádza v Galante v novovybudovanej časti Richtárske pole.

Nakoľko je dom už po kolaudácii, nemusíte sa obávať žiadnych dodatočných procesov. Nachádza sa na pozemku s výmerou 550 m2. Úžitková plocha domu je 100 m2. V celom dome je teplovodné podlahové kúrenie s termostatmi.

Je veľmi priestranný a prakticky dispozične riešený. Výhodou je aj povala, ktorá je pochôdzna a poskytuje vám pekné úložné priestory, prípadne ďalšie miestnosti.

Viac informácií o danej nehnuteľnosti nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: All Perfect Reality

Kde nájdete realitnú kanceláriu All Perfect Reality?

Realitnú kanceláriu All Perfect Reality nájdete na ulici M. R. Štefánika 4280/30 hneď vedľa ČSOB Banky. Ak by ste potrebovali poradiť s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, tak Tomáša môžete kontaktovať na telefónnom čísle 0907 416 152 alebo emailom na tomas@allperfect.sk.

All Perfect Reality nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, kde pridávajú rôzne nehnuteľnosti, ktoré majú v ponuke. Aj vďaka tomu sa môžete dostať k vášmu vysnívanému domu či bytu.

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci s realitnou kanceláriou All Perfect Reality.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci s realitnou kanceláriou All Perfect Reality.
Zdieľať na Facebooku