10.08.2020, meniny má
reklama
6. júla 2019

Amfík bude celé leto premietať zadarmo! Na aké filmy sa prídu Seredčania pozrieť?

reklama

Seredský amfiteáter je síce stále viac populárny najmä vďaka koncertom In Castle, Seredčania si však už pár rokov môžu vychutnávať aj premietanie filmov pod holým nebom. Tak ako po minulé roky aj teraz sa budú letné filmy v amfiteátri premietať zadarmo. Obklopení čerstvým večerným vzduchom, skvelou atmosférou a vôňou rôznych dobrôt z amfíkového bufetu si môžete vychutnať rôzne filmové žánre od rozprávok a komédií až po horory a drámy. Aký program si teda seredský amfík pre vás pripravil?

Halloween – utorok, 9. júla o 21:30 hod.

Americká kultová hororová séria o chlapíkovi v bielej maske s veľkým mäsiarskym nožom píše svoju poslednú kapitolu. Michael Myers je psychicky narušený vrah, ktorého jediným zmyslom života je zabíjať, a to práve na Halloween. Ak Michaela počas halloweenskej noci stretnete, bude to pravdepodobne to posledné, čo sa vám prihodí.

Trhlina – piatok, 12. júla o 21:30 hod.

Slovenský mysteriózny thriller podľa knižnej predlohy Jozefa Kariku bezpochyby ovládol slovenské kiná. Dej príbehu je zameraný na najväčšiu záhadu Slovenska – miznutie ľudí v pohorí Tribeč. Mladý vysokoškolák Igor sa počas absolventskej praxe v opustenej psychiatrii dostane k spisom pacienta Waltera Fischera, ktorý v minulosti záhadne zmizol a po dvoch mesiacoch sa rovnako záhadne objavil. Na tele mal však čudné popáleniny a zranenia, bol dezorientovaný a nedokázal vysvetliť, čo sa mu stalo. Veci začnú naberať rýchly spád, keď sa Igor spolu s partiou známych vydáva do tribečských lesov túto záhadu vyriešiť.

Bohemian Rhapsody – piatok, 19. júla o 21:30 hod.

Film je oslavou hudobnej skupiny Queen, no predovšetkým jej speváka Freddieho Mercuryho. Vďaka svojej tvorbe a životnému štýlu zbúral všetky pomyselné stereotypy a stal sa jedným z najvýraznejších spevákov na svete. Film ukazuje cestu vzniku skupiny a ich najznámejších hitov, ako „We will rock you“, „We are the champions“ alebo práve „Bohemian Rhapsody“. Tento snímok získal mnoho ocenení, chytil za srdce všetkých fanúšikov a my ho len vrelo odporúčame.

Grinch – piatok, 26. júla o 21:30 hod.

Na svete prekvapivo existuje mnoho ľudí, ktorí neobľubujú Vianoce. Medzi nimi však vyniká večne mrzutý a chlpatý mužíček menom Grinch, ktorý ich priam neznáša. Miluje svoj osamelý život v jaskyni v sprievode svojho psa Maxa. Grinchov cieľ je Vianoce úplne zrušiť, ale v tomto čarovnom období sa predsa dejú zázraky. Prestane byť večne naštvaný a začne ich mať nakoniec rád?

Všetko najhoršie 2 – piatok, 2. augusta o 21:30 hod.

Predstavte si, že by ste prežívali svoj narodeninový deň stále dokola. Pekná predstava, však? Horšie by ale bolo, ak by vás na konci tohto dňa zakaždým brutálne zabil maskovaný vrah. Vysokoškoláčka Tree si touto skúsenosťou prešla už druhýkrát a každodenné muky musí prežívať až dovtedy, kým neodhalí identitu svojho vraha.

Ženy v behu – piatok, 9. augusta o 21:00 hod.

Viera (Zlata Adamovská) prežila s Jindřichom krásny život a je pevne rozhodnutá splniť jeho posledné želanie – zabehnúť maratón! Emancipovaná a rázna matka troch dcér v tom nevidí žiadny problém. Jednoducho si 42-kilometrovú trasu rozdelia na štyri časti a zdolajú ju ako rodinná štafeta. Problém je však v tom, že ani jedna z nich neodbehla nikdy ani meter. Preto sa k nim pripája Vojta (Vladimír Polívka), ktorý im pripraví skvelý kondičný plán. Film na mnohých vtipných situáciách poukazuje na to, že beh je rovnaký ako život. Dôležité je vydržať a nevzdať sa, keď je cieľ priamo na dosah.

Ako vycvičiť draka 3 – piatok, 16. augusta o 21:00 hod.

Ostrov Blp je dračí raj obývaný Vikingami. Vládne mu mladý náčelník Štikút, ktorý miluje lietanie s okrídleným parťákom Bezzubým a aj svoju kamarátku Astrid, len jej to ešte nestačil naplno povedať. Paradoxne, práve láska sa stane predzvesťou mrakov, ktoré sa nad Blpom začnú sťahovať.

Zrodila sa hviezda – piatok, 23. augusta o 21:30 hod.

Country hviezda Jackson Main (Bradley Cooper) objaví neznámu talentovanú speváčku Ally (Lady Gaga). Keď sa obaja vrhnú do vášnivého milostného vzťahu, Jackson donúti Ally, aby vystupovala v žiari reflektorov, a tým odštartuje jej úspešnú kariéru. Ally sa stáva čím ďalej, tým viac populárnejšou a Jackson len veľmi ťažko znáša to, že jeho vlastná kariéra upadá.

Teroristka – streda, 28. augusta o 21:00 hod.

Hlavnou hrdinkou čiernej komédie je Marie (Iva Janžurová), učiteľka na dôchodku, ktorá si už nechce pripadať ako krava. Keď jej v boji s arogantným strojcom zla (Martin Hoffman) nepomôže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), zoženie si zbraň a rozhodne sa urobiť to, na čo všetci občas pomyslíme, ale vzápätí túto myšlienku hneď vypustíme.

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: csfd.cz
seredskenovinky.sk
Zdieľať na Facebooku