23.07.2024, meniny má
1. júla 2024

Amfiteáter prinesie počas leta opäť filmy zdarma. Návštevníkov v júli čaká akčný thriller aj komédia

Amfiteáter prinesie počas leta opäť filmy zdarma. Návštevníkov v júli čaká akčný thriller aj komédia
Zdroje: seredsity.sk/amfiteater.sered.sk
reklama

Seredský amfiteáter už niekoľko rokov ponúka letné kino, vďaka čomu si môžeme vychutnať nielen skvelý film, ale aj úžasnú atmosféru prírody okolo nás.

Na čo sa môžeme tešiť už v prvý prázdninový mesiac? V ponuke na tento mesiac sa nachádzajú dva filmy. Na všetky letné premietania v amfiku je vstup zdarma, tak si príďte užiť filmovú noc v parku pod hviezdami.

Piatok 12. júla 21.30 hod. – Vojna policajtov

Dávid proti Goliášovi asi tak by sa dal opísať boj, ktorý povedie kapitán Miky Miko (Alexander Bárta), samotársky policajný operatívec, ktorý sa zručne pohybuje na hrane zákona v divokej atmosfére východoslovenského podsvetia začiatkom 90. rokov. V krehkej symbióze tu nažívajú lokálne mafiánskej gangy kryté tajnými dohodami so SIS, podnikatelia a miestna polícia – štedro odmeňovaná za privieranie očí pred zločinmi.

Prostredie Mika vyformovalo tak, aby nikomu neveril. Ale keď mu je pridelený systému “neposlušný” partner Igor Molnár (Juraj Loj), zistí, že sú v mnohom podobní. Sú súčasťou mechanizmu, ktorý chcú zmeniť, pretože ich viac nebaví chytať zločincov, ktorí budú na druhý deň prepustení – aj s usvedčujúcimi dôkazmi. Reakcia ohrozeného systému však na seba nenechá dlho čakať a spustí sa sled udalostí, ktorý sa na polceste končí tragédiou.

reklama

Ako to bude na ďalšej ceste, to uvidia diváci až na veľkom plátne. Hovorí sa ale, že pomsta je najlepšia motivácia, hoci niekedy prehra môže znamenať istú smrť. Vo filme uvidíte napríklad aj populárneho rapera Patrika “Rytmusa” Vrbovského, ktorý si zahral dôležitú rolu bossa mafiánskeho gangu, ale aj Adyho Hajdu, Roba Jakaba, Anežku Petrovú, Mariána Mitaša a mnoho ďalších skvelých slovenských hercov.

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Piatok 26. júla 21.30 hod. – Barbie

Žiť v krajine Barbie znamená byť dokonalou bytosťou na dokonalom mieste. Pokiaľ nemáte existenčnú krízu. Alebo nie ste Ken.

amfiteáter

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdroj: amfiteater.sered.sk

Zdieľať na Facebooku