19.05.2024, meniny má
5. júla 2018

Ani my stále neveríme, že tieto svetové hviezdy vystúpia v našom amfiteátri

reklama

Seredský amfiteáter sa tento rok výrazne zapísal na mapu hudobných open-air koncertov. Prišiel s menami, ktoré prekvapujú fanúšikov rôznych generácií a hudobných štýlov po celom Slovensku.

Clean Bandit z Veľkej Británie, fínski violončelisti Apocalyptica, kalifornskí rockeri Papa Roach a legendárna Suzi Quatro z USA. Všetko sú to svetoznáme špičky v našom útlom mestečku. Znie to až neuveriteľne, že?

Projekt IN CASTLE prináša eventová Agentúra KVAS v spolupráci s Domom kultúry Sereď. Organizátori chcú využiť potenciál amfiteátra, ktorý v spojení so Zámockým parkom a historickým kaštieľom dotvára atmosféru open-air koncertov. Unikátny pocit z podujatí pod hviezdami a okolité prostredie určite umocní zážitok z výstupení.

reklama

Letnú sezónu zahájili organizátori postupne rôznymi koncertami od obľubených Kandráčovcov, Olympicom či uznávaným balkánskym interpretom Goranom Bregovićom. Počas tohto leta nás ešte čakajú ďalšie zaujímavé mená z rozličných kútov sveta.

CLEAN BANDIT / 9. augusta 2018, 20:00

Britská kapela Clean Bandit predstavuje netradičné spojenie klasickej hudby a moderných prvkov elektropopu. Momentálne patria medzi popovú špičku a sú známi spoluprácami so svetovými interpretmi. Širšie povedomie získali debutovým albumom New Eyes v roku 2014. Už o rok neskôr oslavovali obrovský úspech, keď vyhrali cenu Grammy za skladbu Rather Be za najlepšiu tanečnú nahrávku. Na Slovensko zavítajú historicky prvýkrát a my sa tešíme, že ich uvidíme práve v našom amfiteátri.

Cena vstupenky: 15 €

Vstupenky kúpite tu.

APOCALYPTICA / 17. augusta 2018, 21:00

Fínska štvorica violončelistov je svetovým fenoménom z Helsínk. Vo svojich začiatkoch sa preslávili jedinečnými cover verziami kapely Metallica a Sepultura. Apocalyptica reprezentuje hudobný štýl, ktorému sa hovorí cello metal. Ide o symfonicko-metalové zoskupenie. Neskôr začali tvoriť vlastnú inštrumentálnu tvorbu a spolupracovali s veľkými menami ako napríklad Slayer, Flyleaf, Gojira, HIM, Slipknot a ďalší. Veríme, že okrem známych pesničiek ako Nothing Else Matters od Metallicy zahrajú hudobnú nádielku aj z vlastných albumov.

Cena vstupenky: 29 €

Vstupenky kúpite tu.

PAPA ROACH / 21. augusta 2018, 20:00

Kapela s pôvodom z Kalifornie hrá nu-metal s prvkami grunge a alternatívneho rocku. Papa Roach veľmi dobre poznajú všetci fanúšikovia počítačovej hry NHL. Mnohí z nás si pamätáme na časy, keď nám kalifornskí chlapci zneli z reproduktorov resp. zo soundtrackov tejto športovej hry. Preslávili sa hitmi ako She Loves Me Not alebo Last Resort a kopu ďalších.

Cena vstupenky: 35 €

Vstupenky kúpite tu.

SUZI QUATRO/ 26. august 2018, 20:00

Svetoznáma legenda glamrocku, basgitarová Suzi Quatro mieri opäť na Slovensko – tento rok však k nám do Serede. Dominantnej a energickej vyznávačke ženského rocku sa na Slovensku zjavne páči. Minulý rok odpálila svoju veľkolepú šou v Snine a v roku 2015 si užívala publikum v Bratislave. Tí, ktorí jej koncert zažili, môžu s určitosťou potvrdiť, že sa návštevníci a vyznávači kvalitnej hudby majú na čo tešiť. Veď kto by si nechcel vypočuť jej najväčšie hity ako Can the Can alebo 48 Crash pod holým nebom?

Cena vstupenky: 19 €

Vstupenky kúpite tu.

Tešíme sa na všetky koncerty a veríme, že naše publikum vytvorí zahraničným hosťom skvelú atmosféru. Odporúčame odoberať FB profily Agentúry KVAS a rovnako aj nášho amfiteátra.

Zdieľať na Facebooku