23.07.2024, meniny má
31. marca 2023

Apríl bude v Dome kultúry v Seredi predovšetkým o hudbe. O zábavu sa však postará aj stand-up vystúpenie Silné reči

Apríl bude v Dome kultúry v Seredi predovšetkým o hudbe. O zábavu sa však postará aj stand-up vystúpenie Silné reči
Zdroje: Dom kultúry Sereď/corobis.sk
reklama

Máme tu apríl a ten so sebou okrem Veľkej noci prináša aj zaujímavé predstavenia, ktoré môžete zažiť v seredskom dome kultúry.

Hneď po veľkonočných sviatkoch k nám zavíta výborná zábava v podobe skvelej hudby a divadelných predstavení plných talentov. Viete, na čo sa môžete tešiť?

Cimbal Brothers a Juraj Bača – S úsmevom 2023

Vo štvrtok 13. apríla 2023 o 19.00 hod. si budete môcť vychutnať spojenie skupiny Cimbal Brothers s hercom Jurajom Bačom. Predpovedá to nielen obrovský umelecký zážitok, skutočný bašavel, dobrú náladu, ale aj spontánny humor počas celého večera, vďaka ktorému budete odchádzať s úsmevom na tvári.

Skupina Cimbal Brothers funguje na slovenskej hudobnej scéne už od roku 2018. Hrajú svetové hity aj filmovú hudbu na cimbale so sprievodnou kapelou. Netradičnú kapelu tvorí šestica známych špičkových hudobníkov hrajúcich na nástroje: cimbal, bicie, gitara, basgitara, klávesy a saxofón.

reklama

Cimbal Brothers získali mnoho fanúšikov vďaka svojmu netradičnému interpretovaniu svetových hitov a filmovej hudby na cimbale. Ich spoločný repertoár bude pozostávať z obľúbených „Duchoňoviek“, ako napríklad Čardáš dvoch sŕdc, Hrám, Smútok krásnych dievčat, ale určite zaznejú aj najväčšie hity od IMT Smile, Lukáša Adamca, Kandráčovcov či Mekyho Žbirku a ďalších.

Vstupné na tento koncert je v predpredaji 19 eur a na mieste 24 eur.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

QUEEN SHOW – Pocta legende

Poprední muzikáloví umelci z Divadla Nová scéna predstavia pod hlavičkou režiséra Patrika Vyskočila koncertnú show venovanú hudobnej legende Freddiemu Mercurymu a skupine Queen. Toto vystúpenie si môžete užiť v stredu 19. apríla 2023 o 19.00 hod.

Patrik Vyskočil sa po svojich úspešných režijných počinoch (Cyrano z predmestia, The Bodyguard) rozhodol spolu s kolegami a kamarátmi z divadla vytvoriť projekt Idoly. Ide o sériu koncertov, ktoré sa nesú v benefičnej atmosfére. Sú venované hudobným legendám, ktoré ich nejakým spôsobom ovplyvnili, inšpirovali.

Queen show má okrem zábavného aj edukatívny charakter, nakoľko bude svojou jednoduchou dejovou línou, interakciou hercov s divákmi, dokrútkami zo zákulisia aj z koncertov skupiny Queen mapovať súkromný aj profesný život Freddieho Mercuryho.

Výťažok z predaja vstupeniek bude venovaný nadáciám, ktoré svojou činnosťou podporujú rodiny v ťažkých životných situáciách.

Vstupné je 39 eur a lístky je možné kúpiť v predpredaji v sieti ticketportal.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Aprílový koncert s legendami TV Šlágr

V divadelnej sále DK Sereď si budete môcť v piatok 21. apríla 2023 o 19.00 hod. vychutnať ostrieľané hity v podaní legiend televízie Šlágr. Počas 90-minútového koncertu si vypočujete interpretov ako Peter Stašák, Pavol Stašák, Marta Križanová, Ozefa Omáčkech.

Vstupné je 15 eur. Vstupenky je možné zakúpiť na pokladni Domu kultúry Sereď alebo kliknutím na tento odkaz.

apríl

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Stand-up comedy show Silné reči

Formácia Silné reči je najväčšou stand-up comedy show na Slovensku. V nedeľu 23. apríla 2023 o 19.00 hod. sa môžete tešiť na vystúpenia originálneho autorského humoru a všemožných kombinácií komikov. Väčšinou príde štvorica komikov a každý účinkujúci vystúpi dvakrát s 10 – 15-minútovými setmi.

Do Serede prídu zabávať obecenstvo komici ako Jakub Lužina, Joe Trendy, Docent či Jakub „Zitron“ Ťapák, ktorí predvedú približne 90-minútové predstavenie.

Keďže účinkujúci v tejto show si práve nedávajú servítky pred ústa, je toto komediálne stand-up vystúpenie vhodné až od 15 rokov. Vstupné je 13 eur a lístky môžete kúpiť kliknutím na tento odkaz.

Zdroj: Dom kultúry Sereď

Zdroje: Dom kultúry Sereď
Zdieľať na Facebooku