17.05.2021, meniny má
10. apríla 2021

Autocentrum z Horného Čepeňa prichádza s exkluzívnou kampaňou. Nečakajte a prezujte najlacnejšie v Seredi

Autocentrum z Horného Čepeňa prichádza s exkluzívnou kampaňou. Nečakajte a prezujte najlacnejšie v Seredi
Zdroj: seredsity.sk

Vyhľadávaný autoservis sídliaci v známej „oranžovej“ budove na hlavnej ceste smerom z Horného Čepeňa sme vám predstavili minulý rok v našom článku. Za uplynulé obdobie sa toho udialo v ich podnikaní veľa a pandemické obdobie firma postupne využila na rôzne inovácie. Čerstvo zmenený názov značky na Autocentrum Sereď – Horný Čepeň je len jednou z noviniek.

Ako aj ďalšie spoločnosti aj oni stavili počas roka na komunikáciu v online priestore. Firma začala viac komunikovať na sociálnej sieti a spustili svoju webovú stránku www.kuponline.sk, na ktorej si zákazníci môžu objednať pneumatiky rôznych značiek. Momentálne pripravujú e-shop na autodiely, o ktorom vás určite budeme informovať na našom webe.

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sídli na ulici Hornočepeňská 4610/122A. Zdroj: Seredsity.sk

Jarné dni sú už tu a teplota sa nám ustálila. Prichádzajú s tým aj povinnosti a zvýšená starostlivosť o svoje automobily kvôli sezónnej údržbe. Bezpečná jazda s letnými pneumatikami je aktuálna téma, ktorá by nás v tomto období mala zaujímať.

Poďme sa pozrieť na to, ako vám v tom môže pomôcť Autocentrum Sereď – Horný Čepeň, ktoré nás prekvapilo bezkonkurenčnými zľavami na prezutie pneumatík.

Objednajte sa na vybraný termín na čísle 0918 033 592 a nechajte si prezuť pneumatiky na počkanie. Zdroj: Seredsity.sk

5 dôvodov, prečo vymeniť zimné pneumatiky za letné ešte dnes

Najprv si vysvetlíme, prečo prezutie pneumatík netreba zbytočne odkladať. Spolu s odborníkmi z Autocentra Sereď – Horný Čepeň sme pre vás pripravili výstižné argumenty, prečo sú letné pneumatiky už teraz rozumnou a bezpečnou voľbou.

  • Zimné pneumatiky si šetrime, stoja nás viac ako letná súprava – zimné pneumatiky sú špeciálne prispôsobené na nízke teploty a ich nesprávne používanie je neekonomické. Čím neskôr zimné pneumatiky vymeníme za letné, tým skôr ich úplne zničíme a rýchlejšie sa opotrebujú. Z týchto dvoch súprav sú zimné pneumatiky tie drahšie, a preto by ste na ne mali určite myslieť o niečo viac.
  • Letné pneumatiky majú až o 20 % kratšiu brzdnú dráhu – základným pravidlom na výmenu pneumatík je hranica 7 °C. Ak sa táto priemerná denná teplota ustáli, tak je to jasný signál, že pneumatiky už naozaj treba vymeniť.  Letné pneumatiky majú minimálne o 20 % kratšiu brzdnú dráhu. V praxi vám to môže v mnohých situáciach zachrániť život.

Tím mechanikov z Autocentrum Sereď Horný Čepeň. Zdroj: Seredsity.sk

  • Prezujte pneumatiky a ušetríte aj na palive – nesprávnym používaním pneumatík sa zvyšuje aj celková spotreba auta. Nie je to bezpečné ani ekonomické. Správne nahustenie pneumatík a súprava na dané obdobie majú svoje nesporné výhody. Nevhodná súprava vám zhoršuje jazdu a siahnete aj hlbšie do peňaženky.
  • Letné pneumatiky, menšia hlučnosť v aute – niektorým motoristom môže vadiť, že zimné pneumatiky sú hlučnejšie ako letné. Zimné pneumatiky dosahujú kvôli svojim špecifikám a hlbokým dezénom pri vyšších rýchlostiach naozaj o niečo väčšiu hlučnosť, ktorá môže uberať na celkovom komforte v kabíne.
  • Vyššia bezpečnosť, akcelerácia aj istota v zákrutách  ovládanie vozidla počas tepla/dažďa je bezpečnejšie s letnými pneumatikami. Zvyšuje sa stabilita vozidla, akceláracia a v zákrutách máte viac istoty. Netreba zabúdať, že letné pneumatiky bránia vzniku nebezpečnej situácie, tzv. „aquaplaningu“. Je to jav, kedy oproti bežnému šmyku strácate kontrolu. Ide o úplnú stratu priľnavosti pneumatiky na mokrej vozovke.

Prezujete najlacnejšie v Seredi. Sezónna akciová ponuka platí do odvolania

Vďaka horeuvedeným dôvodom teraz vieme, prečo by sme nemali podceňovať prezutie na letné pneumatiky. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň preto prichádza s kampaňou, ktorá platí do odvolania. Teraz u nich prezujete za exkluzívne ceny – za 10 eur na diskoch a za 15 eur máte klasické prezutie pneumatík komplet so všetkým, čo k tomu patrí.

Autocentrum avizuje expresné prezutie pneumatík na počkanie, čo je skvelá správa pre zaneprázdnených ľudí, ktorí potrebujú svoje auto neustále k dispozícii. Dostanete dobrú kávu a kým si ju vychutnáte, mechanici sa o váš automobil postarajú.

Objednať sa môžete na telefónnom čísle 0918 033 592. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň sídli na ulici Hornočepeňská 4610/122A. Sledovať ich môžete aj na ich firemnej facebookovej stránke, kde si tiež môžete rezervovať vybraný termín. Ak chcete využiť ich e-shop, kliknite si na web.

Akciová ponuka platí do odvolania. Ceny prezutia sú už od 10 eur. Zdroj: Seredsity.sk

Autoservis ponúka rôzne doplnkové služby, ako leštenie a renovácia svetlometov. Zdroj: Seredsity.sk

Zmenili názov aj logo. Chcú byť modernejší a prinášajú komplexné služby na jednom mieste

Všímaví čitatelia a stáli zákazníci autoservisu si iste všimli, že firma si prešla zmenou názvu a urobila rebranding značky. Autoservis-Pneuservis sa zmenil na výstižnejší názov Autocentrum Sereď – Horný Čepeň. Urobili tak z jednoduchého dôvodu. Servis sa postupne rozvíjal o služby, ktoré zákazníci mohli riešiť pod jednou strechou a pôvodný názov už nevystihoval široké portfólio.

Nové logo, ktoré vidíte na obrázku, je modernejšie ako predtým a viac vystihuje dynamický kolektív zamestnancov, ktorí pomáha zákazníkom riešiť ich problémy s autami svižne, kvalitne a expresne.

Nové logo firmy Autocentrum Sereď – Horný Čepeň. Zdroj: Seredsity.sk

Prenechajte prezutie na odborníkov z Autocentrum Sereď – Horný Čepeň. Zdroj: Seredsity.sk

Prezutím pneumatík jarná údržba nekončí

Autocentrum Sereď – Horný Čepeň je plne vybavená prevádzka, ktorá poskytuje komplexné servisné služby pre automobily. Či už ide o diagnostiku, kontrolu tesnosti motora, kontrolu bŕzd, výmenu filtrov, oleja, rozvodov aj prípravu vozidiel na STK/EK. Všetky náročnejšie, ale aj drobné opravy môžete vyriešiť naraz na jednom mieste.

Portfólio opráv a služieb Autocentra Sereď – Horný Čepeň je naozaj široké a využiť môžete rôzne doplnkové služby. Ak sa chcete dozvedieť viac, ozvite sa im na telefónne číslo 0918 033 592 a zamestnanci vám určite radi odpovedia na vaše otázky. Autocentrum Sereď – Horný Čepeň vám aj prostredníctvom tohto článku praje bezpečnú cestu.

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Zdroj: Seredsity.sk

Článok vznikol v spolupráci so značkou Autocentrum Sereď – Horný Čepeň.

Zdroje: Článok vznikol v spolupráci so značkou Autocentrum Sereď – Horný Čepeň.
Zdieľať na Facebooku