24.06.2024, meniny má
17. mája 2024

Beh Nádeje v Campingu je už za rohom. 9. ročník je plný zaujímavých noviniek

Beh Nádeje v Campingu je už za rohom. 9. ročník je plný zaujímavých noviniek
Zdroj: FB Beh nádeje
reklama

Už o pár dní, v sobotu 25. mája 2024, privíta občianske združenie POMOCNÍČEK bežcov zo širokého okolia na 9. ročníku Behu Nádeje. Ide o tradičné športovo-charitatívne podujatie, ktorého zmyslom je pomoc zdravotne znevýhodneným deťom.

Pripravené sú trate pre profi i hobby bežcov a na svoje si prídu aj deti. Čo o 9. ročníku behu prezradili organizátori? Prečítajte si v tomto článku.

Beh nádeje pre všetkých

Všetko sa bude odohrávať v krásne zelenom prostredí Campingu pri Váhu a trate budú viesť okolo ramien Váhu a po hrádzi. Veríme, že si všetci bežci prídu na svoje. Pre všetkých budeme k dispozícii už od 8.30 hod. Pred behom je potrebné vyzdvihnutie štartovného balíčka, prípadne registrácia na mieste.

Všetky podrobné informácie s možnosťou online registrácie nájdete na www.behnadeje.sk. Tento rok sa nám podarilo nadviazať aj zaujímavé spolupráce, ktoré celý priebeh môžu osviežiť a priniesť účastníkom nové skúsenosti a poznatky.

reklama
beh

Zdroj: Pomocníček

Počas behu budú môcť účastníci využiť:

Od spoločnosti Herbalife bude k dispozícii stan s možnosťou vypracovania tzv. wellnes analýzy tela, teda metabolického merania. Účastníci sa tak môžu dozvedieť ako im funguje metabolizmus. Teda v akom stave majú tuky v %, vodu v %, množstvo svalov v kg, nakoľko majú opotrebované telo z vnútra – vek orgánov, pomer vnútrobrušného – abdominálneho tuku  okolo orgánov v kg atď.

Prístroj TANITA je súčasťou mnohých profi športových štúdií a centier, kde sa dá absolvovať takéto metabolické meranie, bežne s poradenstvom za cenu 30 až 70 eur. V rámci Behu Nádeje môže takéto meranie absolvovať ktokoľvek úplne zdarma.

Spoločnosť Belda Sport prinesie testovačku bežeckej obuvi. Všetci registrovaní bežci si môžu zadarmo zapožičať najnovšie modely bežeckej obuvi značky ON a odbehnúť si v nich pretek. Obuv bude k dispozícii v stánku Belda Sport, kde sa zaregistrujú ako testeri, zadarmo si zapožičajú vybraný model a po skončení behu obuv vrátia. Každý tester dostane zľavový voucher na nákup v športovom obchode Belda Sport a jeden tester dokonca dostane špeciálny darček.

Zdroj: Pomocníček

Novinkou tohto ročníka je, že k tradičným kategóriám sme pridali možnosť zapojiť sa do Virtuálneho behu. Takže zúčastniť sa môže ktokoľvek z ktoréhokoľvek kúta Slovenska, zabehnúť si môže svoju vlastnú trasu, ale symbolickým štartovným 5 eur podporiť naše podujatie.

Dôležitou zmenou je, že na tomto ročníku budú všetky detské behy merané časomierou. Aj deti sa teda budú cítiť ako naozajstní bežci a na mieste podujatia si budú môcť dať vytlačiť účastnícky diplom. Pre účastníkov behov máme pripravené sladké i ovocné odmeny od firiem SLOVATYSSEDITA.

Teší sa na vás celý organizačný tím POMOCNÍČEK o.z.!

Zdroj: FB Beh nádeje

Zdroj: FB Beh nádeje

Zdroj: FB Beh nádeje

Zdroj: FB Beh nádeje

Zdroje: OZ Pomocníček
Zdieľať na Facebooku