10.08.2020, meniny má
reklama
27. marca 2019

Beh oslobodenia mesta Sereď je okrem behu aj príjemná možnosť, ako sa zapísať do mestskej histórie

reklama

Beh je v poslednom čase čoraz viac obľúbeným športom a nášmu telu náramne prospieva. Aj preto naše mesto Sereď srdečne pozýva všetkých milovníkov behu, ale aj dobrodruhov na jedno z najvýznamnejších domácich športových podujatí – Sereďský beh, XXXVI. Beh oslobodenia mesta Sereď.

Beh oslobodenia mesta Sereď si na svoje konto pripíše už tridsiaty šiesty ročník. Podujatie sa bude konať 4. mája 2019, t. j. v sobotu, v zámockom parku v čase od 9:00 hod. do 16:00 hod. Prvý ročník sa konal v roku 1983, možno práve tento rok je ten pravý, kedy by ste sa mali zúčastniť. Aj takýmto zdraviu prospešným spôsobom môžete vaše meno zapísať do histórie mesta Sereď ako účastník a váš rodinný archív sa tak zase o niečo rožšíri.

Program tohtoročnej akcie zahŕňa:

10:00 hod – BEH ZDRAVIA na tratiach dlhých  400 – 750 metrov podľa jednotlivých kategórií

11:30 hod – RODINNÝ BEH pre rodiny s deťmi do 6 rokov na trati dlhej 100 m

Tentokrát budú novinkou aj ďalšie podujatia:

12:00 hod – HLAVNÝ BEH na trati dlhej 10,5 km

14:00 hod – HOBBY BEH na trati dlhej 5,3 km

Ilustračná foto / Zdroj: Pexels.com

Trať bude pozostávať z chodníkov v parku, hrádze, ulíc mesta až po zámocký park. Pre účastníkov majú organizátori pripravené aj zaujímavé ocenenia a dokonale vyladený guláš. Pitný režim je samozrejmosťou a nebude chýbať ani tombola, do ktorej budú zaradené všetky štartovacie lístky.

Myslíme, že o príjemnú sobotňajšiu atmosféru budete mať postarané. Ak sa na miesto budete musieť presúvať autom, využite parkoviská pri Lidli alebo Kúpeľnom námestí.

Ak by ste mali záujem toto podujatie podporiť, poprípade sa podieľať na jeho zabezpečovaní ako dobrovoľník, prihláste sa e-mailom na skolstvo.sport@sered.sk alebo telefonicky na t. č. 0918 450 853. 

Registrácia práve prebieha na tomto odkaze a všetky ďalšie podrobnejšie informácie nájdete priamo na tejto stránkeDúfame, že sa stretneme v čo najväčšom počte.

TRASA BEHU

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním

Zdieľať na Facebooku