16.04.2024, meniny má
14. marca 2024

Behajme a pomáhajme deťom so zdravotným znevýhodnením. Takto znie slogan tohtoročného Behu nádeje, ktorý sa uskutoční už v máji

Behajme a pomáhajme deťom so zdravotným znevýhodnením. Takto znie slogan tohtoročného Behu nádeje, ktorý sa uskutoční už v máji
Zdroj: FB Beh nádeje
reklama

Pri behu sa uvoľňujú endorfíny, často označované ako hormóny šťastia. Okrem toho super pocit, že pre seba niečo urobíte. A keď pri tom pomôžete aj deťom so zdravotným znevýhodnením, to už je naozaj skvelá kombinácia.

Všetko to zastrešuje, náš, v Seredi veľmi známy Beh nádeje. Organizuje sa každoročne a našiel si množstvo priaznivcov, ktorý chcú pomáhať.

Beh nádeje 2024

Prvý ročník Behu nádeje sa uskutočnil v roku 2014 a odvtedy patrí táto akcia k stálym športovým podujatiam v našom meste. Zúčastňujú sa na nej bežci z blízkeho okolia, ale aj zo vzdialenejších miest Slovenska.

Finančný výťažok z tejto charitatívnej akcie putuje každý rok na pomoc buď konkrétnym detičkám, alebo na zakúpenie pomôcok do Denného centra Pomocníček.

reklama

Beh nádeje sa uskutoční v novom termíne 25.5.2024, registrácia je už aktívna na stránke Behu nádeje. Pri registrácii si môžete vybrať kategóriu, v ktorej budete súťažiť a tiež si môžete vybrať výšku štartovného podľa toho, či si v štartovnom balíčku prosíte aj krásne zelené bežecké tričko.

Počet tričiek je limitovaný. Tieto tričká získa iba prvých 100 zaregistrovaných záujemcov. Organizačný tím sa teší na bežcov a verí, že počasie bude tejto super akcii priať.

Zdroj: FB Beh nádeje

Zdroje: FB Beh nádeje
Zdieľať na Facebooku