19.05.2024, meniny má
29. októbra 2023

Bezplatné hodiny anglického jazyka pre deti predškolského veku. Cirkevná základná škola v Seredi pokračuje v úspešnom projekte aj v tomto roku

Bezplatné hodiny anglického jazyka pre deti predškolského veku. Cirkevná základná škola v Seredi pokračuje v úspešnom projekte aj v tomto roku
Zdroje: seredsity.sk/freepik.com
reklama

Cirkevná základná škola v Seredi aj v tomto roku pokračuje vo svojom dlhoročnom úspešnom projekte Angličtina pre najmenších. Každú stredu o 15.30 hod. sa pani učiteľky budú tešiť na vaše deti v priestoroch CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

Hodinami angličtiny bude prostredníctvom zážitkov, pohybu a hudby sprevádzať vaše deti kvalifikovaná pani učiteľka. A čo je pre mnohých rodičov dôležitá informácia, hodiny sú zdarma.

Zážitková angličtina pre najmenších

Vďaka aktivitám, piesňam či zábavným riekankám sa hodiny angličtiny stanú pre deti obľúbenými aktivitami. Budú sa môcť tešiť na stále viac a zároveň sa bude zlepšovať aj ich úroveň angličtiny. Zatiaľ čo vaše deti budú objavovať čaro jazyka, vy si môžete pokojne a v pohodlí školskej knižnice posedieť pri šálke kávy alebo čaju.

Cirkevná základná škola sv. Cyrila a Metoda v Seredi je školou, kde je jedným z nosných pilierov aj jazykový progres žiakov. Má rozšírené vyučovanie angličtiny od prvého ročníka a triedy s bilingválnym programom, v ktorých sa učí dvojjazyčne sedem predmetov už od 1. ročníka.

reklama

Tento rok začína vyučovanie angličtiny pre najmenšie deti vo veku 4 – 6 rokov v stredu 8. novembra 2023 o 15.30 hod. Deti nepotrebujú nič, len dobrú náladu, úsmev a papučky.

Viac informácií získate na tel. číslach 0918 510 922 / 03 178 957 45 alebo na riaditel.czssered@gmail.com, prípadne na prvej hodine.

angličtina

Zdroj: CZŠ sv. Cyrila a Metoda

Zdroje: seredsity.sk, CZŠ sv. Cyrila a Metoda
Zdieľať na Facebooku