27.07.2021, meniny má
10. júna 2021

Bistro Raketa otvára okrem plavieb aj festival SEREĎ OPEN AIR 2021. Tešiť sa môžete na Nedvědovcov, IneKafe či Zaya

Bistro Raketa otvára okrem plavieb aj festival SEREĎ OPEN AIR 2021. Tešiť sa môžete na Nedvědovcov, IneKafe či Zaya
Zdroj: Bistro Raketa
reklama

Naše seredské Bistro Raketa patrí k miestam, kde rozhodne nespia na vavrínoch. Počas posledných rokov je vidieť, že sa venujú nielen deťom, ale i dospelým obyvateľom Serede. Okrem nich však zabávajú aj ľudí z iných miest a okolia. A na toto leto vymysleli a dali dokopy program seredského festivalu s názvom SEREĎ OPEN AIR 2021.

Veľmi veľa ľudí z nášho mesta bolo prekvapených a šťastných, keď v auguste v roku 2019 „Raketa“ opäť ožila a otvorila svoje brány. Odvtedy sa Seredčania nestíhajú čudovať a tešiť z akcií, dobrého jedla či piva. Raketa ani počas koronakrízy nezaháľala a pre obyvateľov nášho mesta pripravovala podľa možností mnoho zaujímavostí.

Raketa prekvapuje Seredčanov snáď každý týždeň niečím novým. Na toto leto prekvapila koncertami, ktoré pripravuje v spolupráci s City Club Trnava. Tie sa budú konať každý týždeň. Okrem plavieb, ktoré začínajú už túto sobotu 12. júna 2021, nás čaká naozaj bohatý program, ktorý si Bistro Raketa nachystalo pre malých aj veľkých. Otvorenie plavebnej sezóny môžete sledovať v tejto udalosti na Facebooku.

Program festivalu na leto a vstupenky

Festival SEREĎ OPEN AIR 2021 začína už v júli. Medzi prvými a oficiálne oznámenými hosťami sú známe kapely, hudobníci aj raperi. Brány festivalu, ktorý bude trvať celé leto, otvoria už v piatok 2. 7. 2021 Zoči Voči s predkapelou Four Faces.

V sobotu 3. 7. 2021 vystúpi raper Zayo a v nedeľu 4. 7. 2021 sa diváci môžu tešiť na legendárnych Nedvědovcov. O týždeň v sobotu 10. 7. 2021 si zase rockeri užijú skupinu Powerage, ktorá je revivalom legendárnych ACDC.

Podľa informácií, ktoré poskytlo Bistro Raketa pre Seredsity.sk by ďalej mali vystúpiť aj Vlasta Redl so svojou skupinou. Do konca júla sa Seredčania môžu tešiť aj na obľúbených Kandráčovcov. Čo sa týka programu na august, vystúpia Depeche Mode revival, Kollárovci, IneKafe, Alkehol či Bijouterrier.

Vstupenky môžete kupovať už teraz v predpredaji na webe tootoot.fm. Budú sa však dať kúpiť aj na mieste v deň koncertu.

Na záver leta sa môžeme dokonca tešiť aj na Rozlúčku s letom, kde sa predstavia ďalšie známe mená, ktoré Bistro Raketa zverejní neskôr. Všetky udalosti a podrobnosti koncertov nájdete priamo na Facebooku Bistra Raketa. 

zdroj: Bistro Raketa

zdroj: Bistro Raketa

zdroj: Bistro Raketa

Páčil sa vám článok? Podporte ho zdieľaním.

Zdroje: Bistro Raketa
Zdieľať na Facebooku