12.11.2019, meniny má

BK Lokomotíva Sereď rozdrvila svojho súpera z Galanty v prípravnom zápase o viac ako 100 bodov

21. februára 2019
reklama

Správnu formu do začiatku sezóny vylaďujú aj basketbalisti z BK Lokomotíva Sereď. Tentokrát sa na domácej palubovke v Sokolovni predviedlo družstvo mladších žiakov. Tí svojim rovesníkom z Galanty jednoducho nedali šancu na víťazstvo a postarali sa o parádny výsledok.

BK Lokomotíva Sereď – BK Junior Galanta 119:16

Keď proti sebe nastupujú tímy zo susedných miest, vždy majú tieto zápasy niečo do seba. Potvrdilo sa to aj teraz a diváci mohli sledovať zápas bohatý na body a v jasnej réžii seredského družstva.

Aj keď sa do zápasu kvôli chorobe zapojilo iba 9 hráčov, svoj účel splnil na maximum. Hráči od začiatku zápasu naberali sebavedomie, ktoré im vydržalo až do samotného záveru stretnutia a neustále sa zlepšovali v naučených zručnostiach.

Chalani predviedli aj niekoľko protiútokov a akcií, ktoré potešili oko každého diváka. Okrem dobrej útočnej hry mohli diváci vidieť aj zlepšené obranné schopnosti, ktoré podporili sebavedomie celého tímu.

Touto formou chceme poďakovať družstvu z Galanty, na ktorom je vidieť takisto obrovský progres. Aj keď zápas dopadol tak, ako dopadol, ďakujeme, že sme si mohli všetci spríjemniť basketbalom víkendové dopoludnie. Tréner, Martin Bosý

Zdieľať na Facebooku

Pridaj komentár