07.07.2020, meniny má
21. februára 2019

BK Lokomotíva Sereď rozdrvila svojho súpera z Galanty v prípravnom zápase o viac ako 100 bodov

reklama

Správnu formu do začiatku sezóny vylaďujú aj basketbalisti z BK Lokomotíva Sereď. Tentokrát sa na domácej palubovke v Sokolovni predviedlo družstvo mladších žiakov. Tí svojim rovesníkom z Galanty jednoducho nedali šancu na víťazstvo a postarali sa o parádny výsledok.

BK Lokomotíva Sereď – BK Junior Galanta 119:16

Keď proti sebe nastupujú tímy zo susedných miest, vždy majú tieto zápasy niečo do seba. Potvrdilo sa to aj teraz a diváci mohli sledovať zápas bohatý na body a v jasnej réžii seredského družstva.

Aj keď sa do zápasu kvôli chorobe zapojilo iba 9 hráčov, svoj účel splnil na maximum. Hráči od začiatku zápasu naberali sebavedomie, ktoré im vydržalo až do samotného záveru stretnutia a neustále sa zlepšovali v naučených zručnostiach.

Chalani predviedli aj niekoľko protiútokov a akcií, ktoré potešili oko každého diváka. Okrem dobrej útočnej hry mohli diváci vidieť aj zlepšené obranné schopnosti, ktoré podporili sebavedomie celého tímu.

Touto formou chceme poďakovať družstvu z Galanty, na ktorom je vidieť takisto obrovský progres. Aj keď zápas dopadol tak, ako dopadol, ďakujeme, že sme si mohli všetci spríjemniť basketbalom víkendové dopoludnie. Tréner, Martin Bosý

Zdieľať na Facebooku